Raport z boisk: Odra, Morzycko i Zieloni cieszą się z wygranej

Jak co tydzień, zapraszamy do lektury raportu z piłkarskich boisk. Robimy przegląd tego co działo się w weekend w regionie.

IV liga

Odra Chojna w ramach 5. kolejki pokonuje u siebie lidera ligi Świt Skolwin 3-2. Bramki dla biało-zielonych strzelali Jakub Pożyczka 34' i Krystian Zielas 76', 81 minuta. Gorąco również było na trybunach, kibice gości dość podenerwowani wynikiem próbowali wszczynać burdy, ale na szczęście służbą porządkowym udało się opanować sytuację.
W dalszym ciągu trwa czarna seria Energetyka Gryfino. Energia przegrała u siebie z Iną Goleniów 2-4.

Wojewódzka okręgówka
Jedyna drużyna występująca w tej klasie - Morzycko Moryn wygrał w meczu rozgrywanym w Gryfinie z Błękitnymi Pniewo 2-4.

Regionalna Okręgówka
Mieszko Mieszkowice przegrało u siebie z Ogniwem Babinek 0-1, bramkę dla Ogniwa zdobył Radosław Radke. W Zielinie zespół Zielonych rozgromił Remor Recz aż 6-0 na listę strzelców wpisali się Mariusz Dymidów 3x ,Piotr Stelmach, Paweł Con i Mariusz Szwechłowicz. W wyjazdowym meczu Orzeł Trzcińsko Zdrój uległ Wichrowi Przelewice 3-0.

A klasa
Łabędz Gryf-Hurt Widuchowa pokonał na własnym boisku Zryw Kołbaskowo, bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Arkadiusz Szmeluch. W Krzywinie tamtejszy lider rozgromił Czarnych Czarnówko 4-0, bramki zdobyli Ładowski 3x i Dawidowski. W Swochowie miejscowa Unia przegrała z Chrobrym Lisie Pole 2 :3 .
Oto inne wyniki: Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 1-4, Klon Krzymów - Czcibor Cedynia 1-4, Iskra Banie -Grot Gardno 0-3.

B klasa
Nasz reporter kolejny raz pojawił się na meczu Sekwoi Brwice. Czołowy zespół grał u siebie ze Zrywem Góralice. Spotkanie rozpoczęło się z kilku minutowym opóźnieniem gdyż spóźnił się
sędzia główny. Pierwsza część gry była wyrównana, obie drużyny tworzyły okazję bramkowe. Jako pierwsi gola zdobywają goście. Gospodarze szybko ruszają do ataku i jest już 1-1 gola strzela młody gracz Jakub Jaz, gospodarze idą za ciosem i wychodzą na prowadzenie jest 2-1 tym razem wykonawcą jest Patryk Juszczyk  .
Końcówka pierwszej połowy należała do Zrywu, który najpierw po błędzie bramkarz doprowadza do remisu, a do przerwy jest już 2-3.
Po przerwie przez ok 30 min na boisku dominował Zryw, na listę strzelców wpisał się między innymi dwukrotnie Paweł Sławiński. Gospodarzom udało się wykorzystać sytuację i podwyższyli wynik, strzelcem bramki był Piotr Jaruszewski. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 3-6. W tym spotkaniu nie zabrakło również błędów młodego arbitra, który mylił się w dwie strony.

Pozostałe wyniki: Sokół Przyjezierze -Tywa Swobnica 0-4, Pro -Team Żarczyn - Korona Klępicz 2-1, Olimpia Troszyn - Czarni Czerników 1-4, Rosnowianka Rosnowo- Odra Czelin 1-3, Sokół Różańsko- Błękitni Białęgi 0-7.

Juniorzy : Odra Chojna 3-1  Victoria 95 Przecław
bramki : 2 Surowiecki, Juzyszyn.