Chojeńska reprezentacja tenisa stołowego na zawodach w Bierzwniku

W minioną sobotę, 25 października zawodnicy UKS-T Victoria wzięli udział w turnieju tenisa stołowego o Mistrzostwo Gminy Bierzwnik (powiat choszczeński). W turnieju uczestniczyli między innymi zawodnicy ze Stargardu Szczecińskiego, Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego oraz z Kostrzyna n/O, występujących na co dzień w III oraz IV lidze.

W kategorii juniorów bardzo dobre III m-ce zdobył Robert Bałachowski, a IV m-ce wywalczył Karol Kłonowski. Pierwsza trójka posiadała identyczną zdobycz punktową o kolejności decydowały sety z poszczególnych pojedynków.

W kat. do 40 lat IV miejsce zdobył Patryk Zając ulegając w decydującym meczu o III m-ce 2:3 (piąty set na przewagi) zawodnikowi z Laskowa trenującego na co dzień pod okiem Marka Kibały (Prezes ZZTS).  Pozostali zawodnicy startujący w tej samej kategorii zajęli odpowiednio V-m-ce Robert Bałachowski oraz VI m-ce Michał Olejnik.

W niedzielę, 26 października w Sianowie rozgrywany był II WTK kadetów w którym pierwsze punkty zdobyli Filip Marchewka oraz Kacper Gil.

Wyniki uzyskane przez naszych zawodników napawają optymizmem przed czekającymi meczami ligowymi.