Reklama [góra]

Pani Wanda odnaleziona, policja dziękuje czytelnikom Chojna24.pl


Chwilę grozy przeżyli bliscy 87-letniej Pani Wandy, która zaginęła w piątek ok godz. 15:00. Poszukiwania, które prowadziła policja i straż pożarna, zakończyły się pomyślnie. Na prośbę Komisariatu Policji w Chojnie na naszym portalu umieściliśmy informację na temat zaginionej. 

Dziękuję za szybką reakcję i publikację w internecie informacji o zaginięciu Pani Wandy. Niemalże natychmiast otrzymaliśmy kilka telefonów wskazujących kierunek w którym udała się zaginiona. Uzyskane informacje pozwoliły na zawężenie obszaru poszukiwań i o godzinie 0.28 udało się odnaleźć panią Wandę i zakończyć działania poszukiwawcze.
W imieniu Komisariatu Policji w Chojnie proszę przekazać za pośrednictwem portalu Chojna24 podziękowania dla internautów - mieszkańców Chojny za to, że nie pozostali obojętni na los innego człowieka pozostającego a trudnej sytuacji - napisal do nas nadkom. Mariusz Łętowski zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Chojnie

1 komentarz:

  1. Bardzo cieszę się,że Pani Wanda odnaleziona - mam jednocześnie prośbę o wyposażenie Pani w kamizelkę odblaskową bo kiedy spaceruje ul. Klonową jest niewidoczna.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.