Zawodnicy i zawodniczki z gminy Mieszkowice zaprezentowali się bardzo dobrze. Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych uczniów. Opiekunem grupy była Iga Zambrzycka.
Mateusz Stybułkowski – 1 miejsce w rzucie piłką lekarską
Robert Linkiewicz – 1 miejsce w biegu na dystansie 60m
Kinga Wójko – 1 miejsce w rzucie piłką lekarską
Wiktoria Młynarczak – 1 miejsce w biegu na dystansie 3 x 10m
Igor Czynsz - 1 miejsce w biegu na dystansie 3 x 10m
Magdalena Kruszyńska – 2 miejsce w skoku w dal z miejsca
Alan Swatek – 2 miejsce w skoku w dal z miejsca
Oliwia Gębska – 2 miejsce w biegu na dystansie 60m
Mateusz Stybułkowski – 2 miejsce w biegu na dystansie 3 x 10m
Alan Swatek – 3 miejsce w biegu na dystansie 3 x 10m
Oliwia Gębska – 3 miejsce w skoku w dal z miejsca
Jakub Osiadacz – 3 miejsce w rzucie piłką lekarską
Magdalena Kruszyńska – 3 miejsce w biegu na dystansie 3 x 10m
Igor Czynsz - 3 miejsce w skoku w dal z miejsca
Mateusz Cytrynowicz – 4 miejsce w biegu na dystansie 3 x 10m
Hubert Mazur - 4 miejsce w skoku w dal z miejsca
Marek Lipiński - 4 miejsce w rzucie piłką lekarską
Julia Kruszyńska – 5 miejsce w skoku w dal z miejsca
Paulina Pawlicka – 6 miejsce w skoku w dal z miejsca
Kinga Wójko – 1 miejsce w rzucie piłką lekarską
Wiktoria Młynarczak – 1 miejsce w biegu na dystansie 3 x 10m
Igor Czynsz - 1 miejsce w biegu na dystansie 3 x 10m
Magdalena Kruszyńska – 2 miejsce w skoku w dal z miejsca
Alan Swatek – 2 miejsce w skoku w dal z miejsca
Oliwia Gębska – 2 miejsce w biegu na dystansie 60m
Mateusz Stybułkowski – 2 miejsce w biegu na dystansie 3 x 10m
Alan Swatek – 3 miejsce w biegu na dystansie 3 x 10m
Oliwia Gębska – 3 miejsce w skoku w dal z miejsca
Jakub Osiadacz – 3 miejsce w rzucie piłką lekarską
Magdalena Kruszyńska – 3 miejsce w biegu na dystansie 3 x 10m
Igor Czynsz - 3 miejsce w skoku w dal z miejsca
Mateusz Cytrynowicz – 4 miejsce w biegu na dystansie 3 x 10m
Hubert Mazur - 4 miejsce w skoku w dal z miejsca
Marek Lipiński - 4 miejsce w rzucie piłką lekarską
Julia Kruszyńska – 5 miejsce w skoku w dal z miejsca
Paulina Pawlicka – 6 miejsce w skoku w dal z miejsca