Reklama [góra]


Wyniki XIV Międzynarodowego Turnieju Badmintona w Trzcińsku Zdroju


XIV Międzynarodowy Turniej Badmintona za nami. W zawodach wzięło udział 105 badmintonistów z 6 klubów: Bełcznej, Lipian, Gwdy Wielkiej, Kędzierzyna-Koźla, Schwedt i Góralic.

Rywalizację prowadzono w 10. kategoriach.

Dziewczęta do lat 9
1. Wiktoria Sulej Gwda Wielka
2. Martyna Ziętek Krokus Góralice
3. Tina Schlegel Schwedt
Miejsca naszych pozostałych zawodniczek: Karolina Kozak (4), Hanna Osetek (5), Klaudia Witkowska (7). Wystartowało 9 badmintonistek.

Chłopcy do 9 lat
1. Michał Makuchowski Krokus Góralice
2. Tomasz Cież Beninca Kędzierzyn-Koźle
3. Dominik Skowron Gwda Wielka
Miejsca naszych pozostałych zawodników: Maciej Mieszko (5), Jan Łukaczewski (7), Eryk Marczak (9). Wystartowało 10 badmintonistów.

Dziewczęta 10 – 11 lat
1. Wójcik Julia Beninca Kędzierzyn-Koźle
2. Laura Nippe Beninca Kędzierzyn-Koźle
3. Wiktoria Lewandowska Krokus Góralice
Miejsca naszych pozostałych zawodniczek: Biel Zuzanna (9-10), Dominika Szumiło (9-10). Wystartowało 14 badmintonistek.

Chłopcy 10 – 11 lat
1. Kacper Kurek Gwda Wielka
2. Eric Schmidt Schwedt
3. Dominik Juhnke Beninca Kędzierzyn-Koźle
Miejsca naszych zawodników: Kacper Mrówka (4), Wojciech Kościelny (5), Oskar Szczepaniak (17-19), Kacper Marczak (17-19). Wystartowało 19 badmintonistów.

Dziewczęta 12 – 13 lat
1. Regina Becker Schwedt
2. Linda Dinh Schwedt
3. Wiktoria Saskowska Krokus Góralice
Wystartowało 15 badmintonistek.

Chłopcy 12 – 13 lat
1. Kuba Lenik Gwda Wielka
2. Przemysław Gajda Beninca Kędzierzyn-Koźle
3. Patry Daroń Beninca Kędzierzyn-Koźle
Miejsca naszych zawodników: Marcin Winnik (5). Wystartowało 11 badmintonistów.

Dziewczęta 14 – 15 lat
1. Weronika Saskowska Krokus Góralice
2. Juliane Schmidt Schwedt
3. Enya Kahl Schwedt
Wystartowało 6 badmintonistek.
Chłopcy 14 – 15 lat
1. Mikołaj Szymanowski Beninca Kędzierzyn-Koźle
2. Rafał Marusiak Gwda Wielka
3. Bartosz Korycki Krokus Góralice
Miejsca naszych pozostałych zawodników: Jakub Gołaś (9). Wystartowało 11 badmintonistów.
Dziewczęta 16 – 17 lat
1. Katarzyna Grabowicz Krokus Góralice
2. Karina Kowalska Lipiany
Chłopcy 16 - 17 lat
1. Fabian Ziemnicki Gwda Wielka
2. Daniel Kozakiewicz Krokus Góralice
3. Nico Steinke Schwedt
Wystartowało 7 badmintonistów.

3 komentarze:

  1. Wielkie brawa dla zawodników z Góralic a szczególnie dla Michała Makuchowskiego. Oby tak dalej

    OdpowiedzUsuń
  2. gratulacje i oby tak dalej , fajnie by bylo gdyby pan redaktor rowniez wspomnial o naszych mlodych "Orłach" rocznik 2007-2008 nie pokonanych i najlepszych w regionie . Ostatnio chlopcy byli w Szczecinie wygrali prawie wszystkie mecze i jeden zremisowali . Mam nadzieje ze w sobote wroca z pucharem :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Po ile lat mają te orły ? coś tu chyba nie tak , a może to teraz już roczne dzieci są najlepsze w regionie.

      Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.