Reklama [góra]

Bójka w ośrodku dla uchodźców w Schwedt, interweniowały znaczne siły policji


Do bójki około dwudziestu osób miało dojść przed byłą szkołą w Schwedt, gdzie zakwaterowani zostali imigranci. W działaniach uczestniczyły znaczne siły policji. 

O bójce przed tymczasowym ośrodkiem zakwaterowania uchodźców donosi niemiecki portal tantower.wordpress Do zdarzenia doszło w środę 2 grudnia po godzinie 14:00.

Nie wiadomo co było przyczyną konfliktu, na miejsce została skierowana policja i karetki pogotowia ratunkowego. Jak podaje niemiecki portal co najmniej jedna osoba trafiła do szpitala, nie wiadomo co było przyczyną sporu, policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. 

fot. facebook/Schwedt Aktuell
To nie pierwsza interwencja policji w tym miejscu, jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, już wcześniej dochodziło do sporów pomiędzy mieszkającymi tu imigrantami. 

12 komentarzy:

 1. Normalka , młodzi wypasieni na europejskim wikcie , wypoczęci, bo praca dla nich to obraza , zaczynają dawać upust energii, na razie między sobą ,ale za chwile skierują się przeciw nam , bo po co pracować dziesięciolecia na dobrobyt jak można go w jeden dzień zabrać obecnym właścicielom.
  W internecie przeczytałem dobra rade dla europejczyków, aby już dzisiaj sami zaopatrzyli się w noże i maczety , naostrzyli je , będą mieć za to mniej bolesna śmierć kiedy ta leniwa dzicz przyjdzie pozbawić ich życia.
  Poprawność polityczna i strach przed łatką ksenofoba poraża dzisiejszą Europę , ale już za chwilę będziemy mieli o wiele większe ,śmiertelne problemy.Dlatego europejczycy obudzmy sie bo już niedługo może być za pożno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ..."pracować dziesięciolecia na dobrobyt".....o czym Pan/Pani pisze? Dobra rada dla europejczyków w Internecie? To Internet jest dla niektórych drogą życia? Życzę powodzenia.

   Usuń
 2. Do tego prowadzi tak zwana polityczna poprawność i nazywanie rzeczy nie po imieniu, ale tak, żeby nikogo nie urazić i niestety ale na tym polu dużo złego zrobiły media o zasięgu globalnym. Na Niemców, którzy napadli na Polskę nie mówi się Niemcy, ale naziści, na Rosjan, którzy napadli na Polskę: sowieci, o zgorszeniu i obrzydliwości, mówi się: prawo do tolerancji, o śmiertelnym wrogu mówi się uchodźca. Nie jestem rasistką, ale media w obecnych czasach rasistę i ksenofobem nazwałyby nawet Sobieskiego zatrzymującego Turków pod Wiedniem oraz Piłsudskiego podczas Cudu nad Wisłą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Komu ostatnio pomogles? Może przygarnales bezdomnego psa lub kota a może nakarmiles bezdomnego? Pewnie nic z tych rzeczy. wpier.... codziennie kotlety schabowe i myslisz że to najlepsze danie na swiecie.... a wszyscy którym ten kotlet nie smakuje to Twoi wrogowie ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ale tym którym ten kotlet nie smakuje nie muszą się pchać do kraju w którym to narodowe danie.
   Gości musi akceptować tradycje kulturowe gospodarza , a jak nie potrafi temu sprostać lub go to razi to po co się na siłę pcha w gościnę , szczególnie kiedy nikt go nie zaprasza.
   Pomagać trzeba potrzebującym , a ci którzy obecnie szturmują Europę nie są potrzebujący , to pasożyty które chcą żyć na nasz koszt i nigdy nie zaakceptują naszej kultury , tradycji.

   Usuń
 4. pierwszy komentarz (4.12 godz 9.32)nosi znamiona nawoływania do przemocy na tle rasowym i proszę admin o usunięcie go.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ten komentarz mówi jak jest i jak będzie....

   Usuń
 5. Mieszkałem już w "innym" kraju jako mniejszość narodowa i niestety musiałem przyjmować ich tradycje i styl życia i nic nie miałem do gadania. W związku z tym nie ma o czym mówić. A z historią, to jest prawda, o czym napisała wyżej osoba i ma rację o godz. 11,59. W całości ją popieram.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tło rasowe będziesz miał jak ciapaty puknie twoją starą i będziesz bawić małego ciapatego. Wtedy będziesz cichutko szlochać do podusi! będziesz mógł liczyć jedynie na tych którzy bedą walczyć z tym syfem.

  OdpowiedzUsuń
 7. To fakt! Ciekawe na ile starczy kasy na te zasiłki i edukacje tych jełopów . Żeby nie było tak ze za 5 lat sięgną i po nasze 160 zł . Ale u nas jak nie zdechną z głodu to zdechną w kolejce do lekarza . Pozdro!

  OdpowiedzUsuń
 8. ciekawe kiedy chojne odwiedza

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.