Reklama [góra]

II edycja projektu "Razem możemy więcej"


,,Razem możemy więcej " to integracyjny projekt w którym po raz drugi udział wzięli uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy, uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Chojnie. Podążając za słowami Jana Pawła II chcemy udowodnić, że ,, Człowiek jest wielki nie przez to , co posiada,lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.

W ramach projektu odbyły się warsztaty artystyczne podczas których osoby niepełnosprawne z ŚDS wraz z uczniami chojeńskich szkół przygotowali świąteczne aniołki dla chorych dzieci.
16.12.2015 na zaproszenie pani Moniki Kisielewicz zespół wokalny ze ŚDS
i wolontariuszka Paulina Cholewa ze świąteczną misją udali się do Szpitala Dziecięcego w Szczecin Zdroje. Artyści zaprezentowali magiczny spektakl , który wywołał mnóstwo emocji i uśmiechów na twarzach dzieci, rodziców i personelu szpitala. Był Mikołaj, kolędy, pastorałki, bańki mydlane, sypał śnieg- jednym słowem MAGIA ŚWIĄT.
Środowiskowy Dom Samopomocy pragnie podziękować dla Szkoły Podstawowej w Chojnie i Gimnazjum w Chojnie za przyłączenie się do akcji.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.