Reklama [góra]

Incydent w ośrodku dla uchodźców w Schwedt, trzy osoby zostały ranne

Do kolejnego incydentu doszło w tymczasowym ośrodku dla uchodźców w Schwedt. Doszło do sporu między imigrantami. Na miejscu interweniowały znacznie siły policji. 

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, informuje o nim niemiecki dziennik Märkische Oderzeitung. Doszło do walki z użyciem noży pomiędzy Syryjczykami i Irańczykami. Dwaj Syryjczycy i Afgańczyk w wieku od 22 do 28 lat trafili do szpitala z ranami ciętymi. Czterech Irańczyków w wieku od 24 do 30 lat zostało zatrzymanych.

W całym zdarzeniu miało uczestniczyć około trzydziestu osób, policję wezwała ochrona obiektu. Jak podaje gazeta do kłótni doszło, ponieważ mieszkańcy ośrodka zbuntowali się przeciwko sprzedawaniu i zażywaniu narkotyków przez niektórych z nich.

Niemiecki dziennik informuje o niezbyt dobrych warunkach w ośrodku. Nerwowa atmosfera jest również w budynku hali sportowej, gdzie kwaterowani są nowi przybysze, syryjscy i irańscy uchodźcy nie chcą spać w tym samym obiekcie.


W poniedziałek w Gryfinie obradowała Komisja Ochrony Cywilnej, Zagrożeń Nadzwyczajnych i Administracji Zespolonej Rady Powiatu, jednym z głównych tematów posiedzenia była kwestia bezpieczeństwa mieszkańców w regionie. Policja współpracuje ze strażą graniczną i monitoruje sytuację na granicy. Oprócz gminy Widuchowa, wszystkie samorządy poinformowały wojewodę zachodniopomorskiego o braku miejsc, które mogły by zostać przeznaczone zakwaterowanie uchodźców.

6 komentarzy:

 1. już te k*rwy zaczynają!! trzeba temu zapobiec nim dojdzie do najgorszego!! kozy trzeba im tam przetransportowac bo juz głupieją... .tyle czasu bez seksu ...(kto wytrzyma!)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wywalić to bydło do Odry

  OdpowiedzUsuń
 3. A więc czas zapisać sie na strzelnice i potrenować strzelanie, nasi dziadkowie bronili kiedyś granic naszego kraju, czas na nas. Tym bardziej że Niemcy szykują nową kwaterę dla uchodźców zaraz za mostem w byłym budynku straży granicznej i Zoll. Proponuję aby handlowcy z Krajnika zaopatrzyli się w broń palną bo jak ulokują tam brudasów to masowe kradzieże i gwałty gwarantowane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Daj im zakwaterowanie,wyżywienie,pieniądze i co tylko chcą a jak oni u ciebie na szyi krzyżyk zobaczą to kosa pod żebra gwarantowana,to jest chore ludzie sami na siebie bat kręcą wpuszczając ich do swojego kraju.Teraz w ramach bezpieczeństwa dla każdego broń palna dla obrony swojej rodziny.Oni mogą bezkarnie zabijać europejczyków a my ich tknąć nie możemy bo to już pod rasizm podchodzi??? żenada nie cackać sie a w razie zagrożenia życia twojego lub twojej rodziny kulka w łeb!

  OdpowiedzUsuń
 5. No trzeba tasak i siekiery ostrzyc niech chociaz jeden pomiot arabski wlezie mi na chatę takie młode byki zamiast bronić swoich domów i rodzin tam na miejscu uciekają do Europy a gdzie honor i wartości ludzkie proponuję zrobić im turniej dac noże i niech się leją między sobą dac to do neta puścić na żywo to jeszcze kasiora będzie to nie ludzie

  OdpowiedzUsuń
 6. No trzeba tasak i siekiery ostrzyc niech chociaz jeden pomiot arabski wlezie mi na chatę takie młode byki zamiast bronić swoich domów i rodzin tam na miejscu uciekają do Europy a gdzie honor i wartości ludzkie proponuję zrobić im turniej dac noże i niech się leją między sobą dac to do neta puścić na żywo to jeszcze kasiora będzie to nie ludzie

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.