Reklama [góra]

Kolejne sukcesy Pauliny Cholewy


Miniony tydzień był dla dwunastoletniej wokalistki z Chojny bardzo owocny. 12 grudnia Paulina Cholewa wzięła udział w eliminacjach do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Dozwolone do lat 19" i otrzymała kwalifikację do finału, który odbędzie się w lutym. 

Dzień później, 13 grudnia zajęła II miejsce w finale Wojewódzkiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Gwiazdka" w Szczecinie otrzymując jednocześnie nominację od jury do udziału w koncercie, który odbędzie się 24 stycznia w Zamku Książąt Pomorskich. 

Kolejne trofeum to I miejsce w finale XVII Szczecińskiego Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej . Gala festiwalu i wręczenie nagród odbędzie się 5 stycznia w Operze Szczecińskiej podczas, której zaśpiewa Paulina.

W mijających roku Paulina zdobyła między innymi certyfikat Europejskiej Fundacji Wspierania Talentów, II miejsce w Festiwalu "Qltura Dżwięku", tytuł laureata w Festiwalu "Każdy może śpiewać", I miejsce w Turnieju Sztuki Recytatorskiej- poezja śpiewana, III miejsce w Finale Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego, II miejsce w finale Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Polskiej, I miejsce w eliminacjach do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie oraz kwalifikację do finału 2016.

2 komentarze:

  1. Brawo, brawo, brawo! Wielkie gratulacje! . Trzymam kciuki za następny rok i pozdrawiam serdecznie całą rodzinkę Paulinki.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.