Reklama [góra]

O.S.T.R. na żywo w Gryfinie


O.S.T.R. - raper, freestyle`owiec, muzyk i kompozytor a także producent muzyczny wystąpi na żywo podczas gryfińskie Festiwalu Włóczykij.

Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij to impreza, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25 luty - 6 marca 2016 roku, będzie to 10. edycja imprezy.

Festiwal o szeroko pojętej tematyce podróżniczej. Odbywa się w miejscowości Gryfino (i okolicach), w sąsiedztwie trudno dostępnych terenów Międzyodrza. Włóczykij to impreza podczas której przecinają się szlaki etnografów, reportażystów, autostopowiczów, miłośników wypraw rowerowych, włóczęgów, historyków, a także całej grupy trudnej do zidentyfikowania zawodników. Głównymi punktami programu są spotkania z podróżnikami połączone z pokazami filmów, slajdów oraz fotografii, a także przegląd profesjonalnych długometrażowych filmów z odległych i egzotycznych zakątków świata. W programie Włóczykija znajdą się również degustacje potraw "kuchni świata", koncerty alternatywnych zespołów, warsztaty, wystawy, wycieczki, a także rajdy na orientację - zimowy ekstremalny pieszy rajd "Włóczykij Trip Extreme".

Najnowsza płyta O.S.T.R. ma ukazać się w lutym 2016 roku, a więc gryfiński koncert odbędzie się krótko po jej premierze.

Portal Chojna24.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

1 komentarz:

  1. Już nie mogę się doczekać :) Oldschool w najlepszej postaci :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.