Reklama [góra]

Pożar mieszkania w Grzybnie, ewakuowano mieszkańców blokuDo pożaru mieszkania w bloku zostali wezwani strażacy w sobotę 12 grudnia około godziny 17:00. Z budynku ewakuowani zostali mieszkańcy.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania strażacy stwierdzili, że pali się w mieszkaniu znajdującym się na drugim piętrze budynku wielorodzinnego. Działanie strażaków polegało na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, otwarciu mieszkania i podaniu dwóch prądów wody na źródło ognia znajdujące się w kuchni. Całe mieszkanie było zadymione. Strażacy działali wewnątrz w aparatach ochrony układu oddechowego. 

Mieszkańcy zostali ewakuowani z budynku. Klatka schodowa oraz mieszkanie zostały przewietrzone poprzez otwarcie okien. Po ugaszeniu pożaru dokonano przeszukania pomieszczeń celem wyeliminowania ewentualnych ofiar, nikogo nie odnaleziono.

W działaniach udział brali zastęp JRG Gryfino, zastęp OSP Trzcińsko Zdrój, zastęp OSP Chojna, Policja oraz Pogotowie Energetyczne.

Zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszego czytelnika. 

14 komentarzy:

 1. a chuj im w dupe zachciało im sie wielcy miastowi się znaleźli

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak możesz tak mówić! ludziom przytrafiło sie nieszczęście a ty do nich takim tonem i słownictwem? szacunku nie masz dla innych...

   Usuń
  2. jesteś pojebem i tyle

   Usuń
  3. przykre już za niedługo święta a tu takie nieszczęście

   Usuń
 2. Przykro to jest na pewno tej młodej rodzinie która za bodajże kilka dni miała sie tam wprowadzić,odremontowali mieszkanie od podstaw dziś już wnosili meble odzież i wszystko na marne nie wiadomo jakie są straty ale na pewno są to nie ulega wątpliwości:( ponoć to rodzina z Trzcińska-Zdrój,smutne tym bardziej że za niedługo święta.

  OdpowiedzUsuń
 3. Smutno mi bo mam kolegów w grzybnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Romek, Tomek i Atomek...

  OdpowiedzUsuń
 5. A zdjęcie to zdaje sie od p.Mikołajczyka:) pozdrawiam pana,bardzo pan dziś ładnie śpiewał w kościele na mszy św.

  OdpowiedzUsuń
 6. rok temu też się spaliło mieszkanie i to dzień przed świętami i nikt nie robił z tego sensacji

  OdpowiedzUsuń
 7. '' W działaniach udział brali zastęp JRG Gryfino, zastęp OSP Trzcińsko Zdrój, zastęp OSP Chojna, Policja oraz Pogotowie Energetyczne. ''
  W takim razie JRG Gryfino dotarło pierwsze na miejsce zdarzenia ? Jak zwykle wielkie PSP jest na pierwszym miejscu, z tego co mi się wydaje, to OSP T-Z przyjechali pierwsi ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. a gutek-strazak Sam tam był?

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.