Reklama [góra]

Budujesz dom? Możesz oszczędzić na materiale nawet kilka tysięcy złotychPoczątek roku to doskonały okres na zakup materiałów budowlanych jeżeli myślimy o budowie domu. Bardzo atrakcyjne oferty znajdziemy w Hurtowni Materiałów Budowlanych Multipol w Chojnie. 


Jednym z najważniejszym elementów jest beton komórkowy służący do stawiania ścian zewnętrznych i działowych. Niewiele osób wie o tym, że bloczki mają różne cechy i różną gęstość, wpływa to na szybkość budowy a w przyszłości na trwałość budynki i jego ciepło. 

Początek roku to okres w którym producenci szykują się do nowego sezonu, w związku z tym, możemy trafić na bardzo atrakcyjne oferty. Nasza inwestycja może być tańsza nawet o kilka lub kilkadziesiąt tysięcy złotych. 


- Obecnie posiadamy beton komórkowy Solbet Optimal 600 w cenie 7,08 zł brutto za sztukę, taka promocja jest tylko raz w roku, cena katalogowa takiego bloczka to ok 11 zł/szt - mówi Lidia Ignaszak - kierownik ds. administracyjnych i finansowych w firmie Multipol. 

SOLBET jest liderem oraz największym producentem betonu komórkowego w Polsce, historia firmy sięga 1951 roku.

- Solbet to wysokiej jakości beton komórkowy, odmiana 600 cechuje się większą gęstością co ma wpływ na utrzymanie temperatury w budynku i jego twardość - dodaje Paweł Terlecki, który zajmuje się obsługą klientów.  

Zainteresowanie promocją jest bardzo duże, cena, która jest blisko o połowę mniejsza niż katalogowa, obowiązuje jedynie do wyczerpania zapasów. 


- Solbet Optimal 600 służy do murowania cienkowarstwowego, budowanie przy użyciu tego materiału jest znacznie szybsze, dlatego cenią go fachowcy. W wielu przypadkach wykonawcy oferują znacznie atrakcyjniejsze ceny, jeżeli dom lub budynek jest murowany właśnie przy użyciu bloczków Solbet - mówi Stefan Moczek, kierownik ds. zaopatrzenia i transportu w firmie Multipol.


Multipol wychodzi również naprzeciw klientom, którzy chcieliby zakupić materiał, ale mają możliwość jego odbioru dopiero za jakiś czas. Hurtownia może zmagazynować zakupione materiały budowlane i dostarczyć w późniejszym okresie.

Multipol to jedna z największych hurtowni budowlanych w naszym regionie. Historia firmy, której właścicielem jest Wincenty Piotr Rzeczycki, sięga lat osiemdziesiątych. Firma znajduje się w Chojnie przy ulicy Polnej.


MULTIPOL Wincenty Piotr Rzeczycki
ul. Polna 2-9, 74-500 Chojna
Tel. 91 431 74 34
Fax. 91 431 74 33
Kom. 663 916 200
e-mail: multipol@onet.eu

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.