Reklama [góra]

Cena przy kasie inna niż na półce - sklep przeprasza i rekompensuje stratę klientowi


Poszukiwanie tanich produktów i promocji cenowych w marketach i dyskontach nie jest wcale łatwe. Czasami dochodzi do sytuacji, gdy cena przy kasie różni się od tej, która widniała na półce. 

Z taką sytuacją spotkał się nasz czytelnik z gminy Cedynia. Pan Sylwester robił zakupy w sklepie Biedronka w Osinowie Dolnym - byłem z żoną i córkami na zakupach, na promocji zobaczyliśmy aparat, na etykiecie widniała cena 599 złotych, tę cenę potwierdził jeszcze pracownik obsługi, który wyciągał sprzęt z gabloty. 

Przy kasie okazało się, że aparat kosztuje 699 złotych, czyli o 100 złotych więcej. W międzyczasie inny pracownik usunął etykietę z niższą ceną, okazało się, że obowiązywała ona w okresie świątecznym.

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A. - właściciela sieci:

Rozmowy przeprowadzone z pracownikami wskazanej placówki potwierdzają, że popełnili oni błąd i nie zaktualizowali na czas ceny produktu w gablocie. W takim przypadku, zgodnie z obowiązującym prawem, klient stwierdzający niezgodność ceny na etykiecie cenowej z ceną przy kasie, ma prawo nabyć produkt w cenie niższej. Tak powinno być również w opisanej przez klienta sytuacji.

Tym samym chcielibyśmy przeprosić naszego klienta, a Państwa czytelnika, za niedogodności wynikające z niezachowania ustalonych procedur i zaprosić go ponownie do sklepu w celu odbioru zwrotu różnicy w cenie (prosimy o zabranie paragonu). Zapewniamy również, iż dołożymy wszelkich starań, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Przy okazji chcielibyśmy zachęcić klientów do zgłaszania uwag dotyczących naszej oferty i funkcjonowania sklepów sieci Biedronka do Biura Obsługi Klienta JMP, czynnego przez całą dobę, 7 dni w tygodniu: tel. 800 080 010 lub (22) 205 33 00, e-mail bok@biedronka.eu. Ta droga jest najbardziej skutecznym sposobem wyjaśniania ewentualnych wątpliwości.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.