Reklama [góra]

Charytatywny koncert dla Laury [podziękowania]


Ponad 2500 złotych udało się zebrać podczas koncertu charytatywnego, który odbył się w Święto Trzech Króli w Kościele pw. Świętej Trójcy w Chojnie. 

W tegorocznym koncercie udało się zebrać 2562,96 i 8,91 euro dla Laury Skalskiej. Koncert "Od serca dla serca" został zorganizowany po raz drugi. Laura urodziła się z niewielką częścią serca. Przeszła kilka operacji a teraz wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji.

Laurę można wspierać także poza koncertem poprzez wpłaty na konto Fundacji Serce Dziecka – nr konta 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843 z dopiskiem „dla Laury Skalskiej”.

Podziękowania od serca do serca Nasze wspólne kolędowanie minęło jak chwila. Godziny przygotowań, mnóstwo życzliwości i wsparcia, kilkadziesiąt minut pięknych dźwięków. Cieszymy się, że udało się po raz drugi spotkać – by pokolędować i by nieść pomoc. Ogromnie dziękujemy tym, którzy wspierali przygotowania, organizację i przebieg koncertu. Pomogli nam: ks. Prałat Antoni Chodakowski, Dyrektor Bajkowego Przedszkola Dorota Stelmach, Dyrektor Gimnazjum im. Janusza Korczaka Wioletta Jesiołowska, a także Ryszard Czapski z synem Miłoszem (dzięki którym wszystko brzmiało świetnie), Mateusz Jakubiszyn i Jakub Stelmach (za plakat i zdjęcia), Damian Rumbuć i Andrzej Stelmach – przyjmicie od nas największe wyrazy wdzięczności! Dziękujemy również Stowarzyszeniu Pro Patria Chojna, chojeńskim mediom i sklepikarzom, którzy pomogli w promocji wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do opiekunów wykonawców – to Wasza praca sprawiła, że koncert mógł się znów udać. Za nieocenioną pomoc Młodym dla Pokoju ze Wspólnoty Sant'Egidio Chojna dziękujemy bardzo mocno! I oczywiście dziękujemy każdemu i każdej z Was, którzy przyszliście, by z nami kolędować. Wierzymy, że spotkamy się za rok!

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.