Reklama [góra]

Od serca do serca


W 1996 r. Anita Lipnicka śpiewała, że „z dnia na dzień czasu coraz mniej, by wymienić miedzy sobą opłatki serc” – i od 20 lat ta sytuacja wcale się nie zmienia. Żyjemy w biegu i często nie zauważamy tych, którzy obok nas, potrzebują pomocy. Czas świąt Bożego Narodzenia pobudza nasze serca do życzliwości, ciepła, dostrzegania innych. 

Dlatego, podobnie jak w roku ubiegłym, 6 stycznia, w święto Trzech Króli, chcemy zaprosić na wspólne kolędowanie do kościoła pw. Świętej Trójcy w Chojnie. Rok temu udało nam się zebrać część pieniędzy na protezę ręki dla Mariki Szambary, w tym roku kolędowanie chcemy połączyć ze zbiórką na leczenie i rehabilitację po operacji serca dla Laury Skalskiej – stąd tytuł koncertu: „Od serca do serca”. Laura urodziła się z niewielką częścią serca. Przeszła kilka operacji a teraz wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji.

Zapraszamy 6 stycznia 2016 roku na godz. 15:30 do kościoła pw. Świętej Trójcy w Chojnie na wyjątkowy koncert, podczas którego usłyszymy kolędy w wykonaniu uczniów ze wszystkich szkół naszego miasta. Przyjdź, posłuchaj, pomóż.

Organizatorzy: Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie, Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Chojnie i parafia pw. Świętej Trójcy , stowarzyszenia Młodzi dla pokoju i Pro Patria.

Laurę można wspierać także poza koncertem poprzez wpłaty na konto Fundacji Serce Dziecka – nr konta 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843 z dopiskiem „dla Laury Skalskiej”.

Fundacja Serce Dziecka sprawuje patronat nad koncertem charytatywnym.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.