Reklama [góra]

Piłkarze wznowili treningi, co słychać w klubach w regionie?


Choć trwa przerwa w rozgrywkach piłkarskich, w klubach z regionu wiele się dzieje. W styczniu większość zespołów rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. 

Odra Chojna rozpocznie swoje przygotowania od udziału w turnieju, który odbędzie się 9 stycznia na hali w Schwedt. Obecne również będą drużyny Vinety Wolin oraz młodzieżowy zespół Pogoni Szczecin. Podczas okresu przygotowawczego zaplanowane są mecze kontrolne między innymi z Chemikiem Police, Błekitem Pniewo, Energetykiem Gryfino, Spartą Węgorzyno oraz Kluczevia Stargard. Klub również informuje, że nadal wolne są dwa terminy rozegrania sparingów, tj. 07.02. i 05.03. Chętne drużyny występujące co najmniej w lidze okręgowej zapraszamy do kontaktu.

Z kolei w zespole UKS Morzycko Moryń doszło do zmian w zarządzie. Grażyny Starościńsa została powołana na stanowisko skarbnika a Dominik Kaczmar został członkiem zarządu. Zespół Morzycka w okresie przygotowawczym rozegra kilka spotkań kontrolnych, ich przeciwnikiem będzie Tanowia Tanowo (23.01), Odrzanka Radziszewo (6.02), Ina Goleniów (13.02), Iskierka Śmierdnica (20.02), Dąb Dębno (27.02) i Czcibor Cedynia (5.03).

Runda wiosenna na piłkarskich boiskach rozpocznie się na w drugim tygodniu marca.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.