Weekend z tenisem stołowym zawodników UKS-T Victoria

W minioną sobotę, 9 stycznia zawodnicy UKS-T Victoria brali udział w turnieju tenisa stołowego z okazji 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnicy.

Miło nam poinformować, iż w kategorii Żaków dwa czołowe miejsca zajęli zawodnicy Victorii.
Pierwsze miejsce zajął Piotrek Junosz pokonując w finale swojego kolegę klubowego Janka Gałuszkę.

W kategorii młodzików szóste miejsce zajął Kuba Rajczak, natomiast Oskar Zawadzki był ósmy. W kategorii Open na miejscach siedem/osiem uplasowali się Michał Olejnik oraz Tomasz Bałachowski.

W niedzielę natomiast zawodnicy Victorii wystąpili w III WTK Seniorów w Międzyzdrojach. Wśród 46 zawodników występujących w klubach II ,III i IV ligowych 21 miejsce zajął Robert Bałachowski ,na 25 miejscu uplasował się Tomasz Bałachowski natomiast pozostali zawodnicy Victorii choć zajęli trochę dalsze miejsca również mogą zaliczyć swój udział w turnieju do udanych.

W zawodach wystąpili również Michał Olejnik oraz Karol Kłonowski. Konfrontacja z zawodnikami występującymi w wyższych klasach rozgrywkowych na pewno zaprocentuje w dalszej części sezonu. Przed Klubem decydujące spotkania ligowe w rundzie zasadniczej a następnie spotkania play-off w walce o IV ligę.