Reklama [góra]

Wiejski Kocur otwiera drzwi


We wtorek 26 stycznia, w Criewen , Nationalpark Unteres Odertal/ Park Narodowy Doliny Dolnej Odry oraz Ośrodek Edukacji Regionalnej "Wiejski Kocur" podpisały umowę partnerską. Wiejski Kocur jest pierwszym polskim partnerem Parku.

Musieliśmy przejść proces weryfikacji i certyfikacji (taki sam jak inni niemieccy przedsiębiorcy - partnerzy parku) i udało się. Podczas uroczystości usłyszeliśmy wiele miłych słów, ale nie na słowach opierać się będzie nasza współpraca z niemieckimi przyrodnikami. Dziś otwarły się przed nami drzwi do całego systemu współpracy, informacji, oferty turystycznej i marketingu ze wszystkimi niemieckimi parkami narodowymi. Otwiera to m.in. naszym gościom możliwości zwiedzania zasobów Parku – w najbliższym czasie pojawią się oferty zwiedzania Nationalpark Unteres Odertal z polskim przewodnikiem, jak i zapoznania Niemców z Doliną Miłości, Cedyńskim Parkiem Krajobrazowym i naszą ofertą.


Cieszymy się i mamy nadzieję, że za nami pójdą inni przedsiębiorcy z Polski i będziemy mogli w najbliższym czasie stworzyć wspólną, polsko-niemiecką ofertę turystyczną dla odwiedzających Nationalpark Unteres Odertal i Cedyński Park Krajobrazowy. Chcemy współpracować, uczyć się i przenosić doświadczenia na polski grunt. Wiemy też, jak mamy wiele do zaoferowania naszym niemieckim partnerom i ile korzyści wynika z takiej współpracy dla obu stron.

Serdecznie dziękujemy Przemkowi Konopce za nieocenioną pomoc i kibicowanie nam. Pozdrawiamy

Ośrodek Edukacji Regionalnej "Wiejski Kocur"

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.