Reklama [góra]

Dachowanie osobowego Renault przed miejscowością Graniczna [foto] [video]


Na zakręcie tuż przed miejscowością Graniczna doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Na miejsce zdarzenia została wezwana Policja i straż pożarna.

Do wypadku doszło dziś po godz. 8.00. Kierująca srebrnym Renault Megane jechała od strony Chojny. Zaraz za ostatnim zakrętem przed miejscowością Graniczna, wjechała na pobocze i straciła panowanie nad autem. W wyniku tego, jej samochód wjechał kilka metrów dalej do rowu, wywrócił się do góry kołami i ostatecznie zatrzymał się rosnącym drzewie.Samej kierującej nic się nie stało, wydostała się z samochodu o własnych siłach. Na miejsce zdarzenia przyjechała Policja. Funkcjonariusz zauważył jednak wyciekające z auta paliwo i wezwał straż pożarną. Dodatkowe zagrożenie stwarzała butla LPG znajdująca się w bagażniku.

Na chwilę obecną, pojazd nie stwarza już zagrożenia. Strażacy zakręcili butlę z gazem, postawili samochód na koła i odłączyli klemy od akumulatora. Auto czeka na lawetę. Trzeba jednak uważać, ponieważ w miejscu zdarzenia, ruch kierowany jest wahadłowo.

Na miejscu zdarzenia pracuje Policja oraz strażacy z OSP Chojna.

Zobacz zdjęcie na naszym profilu na Facebooku.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.