Reklama [góra]

Ferie na wesoło w Szkole Podstawowej w Brwicach


Społeczność szkolna w Brwicach bardzo aktywnie rozpoczęła tegoroczne ferie. Już pierwszego dnia chętni uczniowie, pod opieką nauczycieli, wybrali się do Gorzowa, by
w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka popróbować swoich sił na łyżwach
i basenie, aby dużą dawką energii pozytywnie się podładować i nabrać sił na dalszy etap nauki.


3 lutego w Szkole Podstawowej w Brwicach uczniowie, rodzice i nauczyciele zgromadzili się w szkolnym budynku, by mimo ferii, wspólnie spędzić czas, biorąc udział w zabawach. Pomysłodawcami tego wydarzenia byli rodzice. Uczniowie mogli poczuć się prawdziwymi tancerzami, mierząc się z Zumbą, pod okiem instruktorki Aleksandry Jaworskiej. Wszyscy uczestnicy bawili się świetnie.

Starsze dzieci miały możliwość uczestniczenia w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez pana Pawła Woźnickiego, zaś młodsi uczniowie z klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego wspólnie z rodzicami wykonywali bajkowe ramki do obrazków. Chętni mogli też spróbować swoich sił w konkursie karaoke. Na koniec przy wspólnym stole wszyscy zamienili sie w kucharzy i niczym w MasterChefie przygotowywali pyszne i zdrowe kanapki oraz sałatki. Tym sposobem zadbaliśmy o rozrywkę i pełne brzuchy, ucząc się i bawiąc jednocześnie.

Uczniowie, nauczyciele i rodzice serdecznie pragną podziękować Aleksandrze Jaworskiej, Pawłowi Woźnickiemu oraz Cukierni Maxx w Chojnie za pomoc w organizacji imprezy.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.