Reklama [góra]

Hip-hopowy koncert w Centrum Kultury w Chojnie


W piątek 12 lutego Centrum Kultury w Chojnie zaprasza na koncert hip - hopowy. Na scenie zaprezentują się Rafi, Koni i Leison. Supportować ich będzie chojeński Galzzur Squad oraz Edoy x Paziu. 

Początek koncertu o godz. 20:00 w sali widowiskowej CK. Bilety od poniedziałku dostępne w CK oraz na madstudio@wp.pl w cenie 20 zł.

Rafi(PDG, Beat Squad, RR Brygada) – Raper którego fanom laidbacku, oraz poznańskiej bandy PDG Kartel, przedstawiać nie trzeba. Członek Beat Squadu, RR Brygady, ponad 4 lata temu po 15letniej działalności w grupach, kilkudziesięciu featach na legalnych i nielegalnych produkcjach wreszcie wypuścił solowy krążek – 200 Ton. Płyta wśród fanów rapera przyjęła się bardzo dobrze, a „debiutant” tego okresu nie przespał i w 2013 powrócił z krążkiem „10”. Jesień ’13 spędził promując nowe cd a także pracując nad projektem Bengazi(który nie ujrzał jednak światła dziennego). 2015 rok to premiera nowej płyty RR Brygady – „SountRRack”. Co w 2016? Ptaki na niebie mówią, że kolejne solo..czekamy :)

Koni(PDG, Beat Squad) – Członek legendarnych poznańskich ekip, po wydaniu 5 lata temu wspólnego mixtejpu z Rafim, okrążył z nim Polskę pomagając na scenie, a także grając wspólne numery. Pod koniec 2012 roku ukazała się jego pierwsza solowa płyta, którą usłyszycie live- Z pamiętnika szaleńca. Lata ’13-’15 to trasa promująca płytę. Obecny rok ma podobno przynieść nowe solo oraz obecność na kilku projektach zaprzyjaźnionych raperów.Biorąc pod uwagę jak obaj „żyją” na scenie i jak świetnie się uzupełniają, koncertowa wersja niektórych numerów z „Pamiętnika” czy Mixtejpu na bank wbije się wam mocno w głowę.

Leison – Chodzieżak z pochodzenia, Poznaniak z wyboru, od kilku lat w rap grze, a od 3 w ciągłych rozjazdach gdzieś w Polsce. Większość z Was może go kojarzyć z numeru „Czuć w powietrzu klimat” – klipu i trasy go promującej, „Dziwnych rzeczy” czy też „Nie pamiętam jak” z Vixenem. Na swoim koncie ma kilka małych projektów, kilka dobrze przyjętych klipów a od zeszłego roku promuje na koncertach już swój nowy materiał „Dojrzały Bachor”. Podczas jego koncertu nudzić się na pewno nie będziecie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.