Reklama [góra]

Przekaż 1% i pomóż Panu Wiesławowi wrócić do zdrowia

Pan Wiesław jest po rozległym wylewie z pękniętego tętniaka, potrzebuje stałej rehabilitacji. Zachęcamy do przekazywania 1% podatku na pomoc dla Wiesława Romańczuka. 

Wszystko zaczęło się 25 września 2013 roku, Pan Wiesław pojechał do pracy jako zwykły i zdrowy mężczyzna, jednak już w takim stanie nie powrócił. Pracował jako kierowca ciężarówki. Rano, gdy nie można było nawiązać z nim kontaktu, został znaleziony w ciężarówce w stanie krytycznym, a wszystko działo się w nocy w czasie snu. Po reanimacji został przewieziony na Oddział Intensywnej Terapii. Po wielomiesięcznej walce o życie, licznych powikłaniach, takich jak 6 krotne zapalenie płuc czy wodogłowie, przebudził się i nawiązał kontakt wzrokowy. Po 8 miesiącach usunięto rurkę tracheotomijną i udało się nawiązać kontakt słowny.

Pan Wiesław cierpi na czterokończynowe porażenie z większym naciskiem na lewą stronę. W obecnej sytuacji potrzebuje bardzo długiej, intensywnej i kosztownej rehabilitacji oraz całodobowej opieki. Rehabilitacja z NFZ jest tylko kroplą w morzu potrzeb. Zwracam się z prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc.

1% podatku lub darowiznę można przekazać dzięki Fundacji Avalon (KRS 0000270809) z dopiskiem Romańczuk, 4037 pomagają Państwo Wiesławowi w codziennych zmaganiach.

Darowizny - Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.