UKS-T Victoria z medalami z Cedyni

W ubiegłą sobotę zawodnicy UKS-T Victoria brali udział w VII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Cedyni.

Victorię w turnieju reprezentowali: Kuba Rajczak , Filip Marchewka , Michał Olejnik , Karol Kłonowski, Patryk Zając oraz Robert i Tomasz Bałachowscy.

W kategorii chłopców do 16 lat I miejsce wywalczył Filip Marchewka , III miejsce zajął Kuba Rajczak , który jednocześnie był najmłodszym zawodnikiem turnieju.

W kategorii mężczyzn 17-45 lat w meczu o III miejsce w wyrównanym pięciosetowym spotkaniu Robert Bałachowski pokonał swojego kolegę klubowego Patryka Zająca .

Dwa czołowe miejsca przypadło zawodnikom STS Dębno , choć zwycięzca kategorii Arkadiusz Jenerowicz w meczu grupowym doznał porażki z Robertem 2:3 .

Natomiast w kategorii mężczyzn +45 lat III miejsce zajął Tomasz Bałachowski, który w decydujących pojedynkach musiał uznać wyższość zawodników z Dębna .