Reklama [góra]

Wysoka wygrana Morzycka w sparingu z Zootechnikiem


Piłkarze z Morynia w niedzielne popołudnie rozegrali druga grę kontrolną podczas okresu przygotowawczego. O godz 16.00 w Szczecinie przy ulicy Pomarańczowej zmierzyli się z trzynastym zespołem Regionalnej Ligi Okręgowej Zootechnikiem Kołbacz. 

Morzycko pokonało niżej notowanego rywala aż 6-1. Morynianie dyktowali warunki przez niemal całe 90 minut spotkanie, utrzymując się dłużej przy piłce i stwarzając groźniejsze sytuacje o czym świadczy wysoki wynik.
Świetne zawody rozegrali Nagaj, Chrzanowski, Pohorecki oraz zawodnik testowany, który mamy nadzieję zasili nasze szeregi przed rundą rewanżową - czytamy w pomeczowym komentarzu na stronie klubu - warto odnotować, że zagraliśmy w mocno osłabionym składzie. Zabrakło między innymi Mularczyka, Grejmana, Kwaśniewskiego, Donosa, Sobasa, Turkiewicza i Dziadosza, dwójka ostatnich wraca do zdrowia po ciężkich urazach i miejmy nadzieję, że przed rozpoczynającą się rundą rewanżową sezonu 2015/2016 zdążą wrócić do optymalnej dyspozycji.

W sobotę 13 lutego o godzinie 15.00 na stadionie w Goleniowie, Morzycko rozegra kolejny mecz kontrolny z tamtejszą Iną, występującą na co dzień w IV lidze zajmując wysokie 4. miejsce.

Źródło: morzyckomoryn.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.