Reklama [góra]

Auto Maniak zaprasza na pierwszy wiosenny spot motoryzacyjny [video]


Miłośnicy motoryzacji spotkają się na poradzieckim lotnisku po raz pierwszy w tym roku. Społeczność Auto Maniak Chojna zaprasza na spot w niedzielę 10 kwietnia. Początek o godz. 12:00. 


Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie na pasie startowym poradzieckiego lotniska. Podczas imprezy będą się odbywać zawody na 1/4 mili.

Zostanie stworzony plac show&shine, gdzie każdy będzie mógł podziwiać małe i duże projekty stworzone przez miłośników motoryzacji, gdzie będą samochody klasyczne, modyfikowane itp. każdy bd mógł oglądać je i rozmawiać z właścicielami. Tutaj też przewidziana nagroda za "najładniejsze" auto.

Przy wejściu będą rozdawane dla każdego zawodnika i widza bilety (kolejno w cenie 20 i 10 zł) oraz regulamin spotu. Dla najlepszych przewidziane są puchary, za miejsca 2 i 3 pamiątkowe dyplomy.


Aby zarejestrować auto do zawodów należy na fanpage AutoManiak Chojna pobrać, wypełnić i wysłać zgłoszenie na e-mail: zgloszenia.chojna@gmail.com
W odpowiedzi zostanie wysłana wiadomość o przyjęciu, klasie, nr startowym, który należy mieć w samochodzie przyjeżdżając na imprezę, dokonaniu opłaty.

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla Piotrusia! W kilku miejscach będą stały puszki, ponadto kilka osób z identyfikatorami będzie spacerować z puszkami. Zachęcamy do wsparcia!

Dodatkowo zapraszamy do zielonego namiotu. Do wyboru będzie około 20 wzorów wlepek, a także profesjonalne kosmetyki samochodowe, oraz na pokazowym aucie przeprowadzane zostaną działania owych kosmetyków. Na rozpoczęcie sezonu będą do nabycia również wlepy AutoManiak Chojna w 7 jaskrawych kolorach.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.