Reklama [góra]

"Calineczka" oczami dzieci i młodzieży


W środę 23 marca w Centrum Kultury w Chojnie rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Calineczka". Organizatorzy dziękują za dużą ilość nadesłanych prac i jednocześnie gratulują małym artystom.

Laureaci: Maksymilian Czapla – ZS w Głowaczowej, Karolina Dykta – SP w Trzcińsku Zdroju, Świetlica Środowiskowa w Łaziszczach, Roksana Porczyńska – SP w Mieszkowicach, Dzieci z grupy Krasnale- Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie, Wiktoria Matuszak – SP w Chojnie, Jula Świetlica Środowiskowa w Łaziszczach, Paulina Cholewa – SP w Chojnie, Oliwia Krzych – ZS w Głowaczowej, Paulina Marciniak – SP w Gogolicach, Maja Stańczyk SP w Stołecznej, Hanna Osetek – SP w Stołecznej, Małgorzata Korkoszyńska – SP w Gogolicach, Świetlica Środowiskowa w Grzybnie, Piotr Czupryn – Świetlica środowiskowa w Rurce,  Amelia Kardaszewska – SP w Stołecznej.

Wyróżnienia: Martyna Salecka SP w Stołecznej, Magdalena Wstawka ZS w Głowaczowej, Marzena Zalewska – SP w Stołecznej, Karolina Baczyńska – SP w Trzcińsku Zdroju, Weronika Szachnowska – SP w Grzybnie, Eunika Rutkowska – SP w Stołecznej, Emilia Serafin – SP w Chojnie, Nadia Lorek – SP nr 5 w Dębnicy, Julia i Oliwia z Łaziszcz, Karolina Należny – ZS w Głowaczowej, Hanna Gaładyk – SP w Chojnie, Aleksandra Maj – Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie, Maria Janiak – SP w Chojnie, Julia Tokarzewska – SP w Mieszkowicach, Julia Nowacka – SP w Chojnie, Martyna Chruścińska – SP w Trzcińsku Zdroju, Alicja Hałuszczak – SP w Chojnie

Organizatorzy zapraszają po odbiór dyplomów do sekretariatu (II piętro, p. 203) oraz do uczestnictwie w kolejnym konkursie plastycznym pn. "Świat baśni H. Ch. Andersena".
Celem jest popularyzacja twórczości H.Ch. Andersena, rozwijanie zainteresowań artystycznych, poznawanie różnych technik plastycznych, wyrażanie własnej ekspresji poprzez sztukę.

Prace wykonać można dowolną techniką i w dowolnym formacie, na odwrocie podajemy imię i nazwisko autora oraz nazwę placówki. Prace składamy do 29 kwietnia w sekretariacie CK lub przesyłamy na adres: Centrum Kultury w Chojnie, plac Konstytucji 3 Maja, 74-500 Chojna

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.