Reklama [góra]

Co przyniesie weekend? Na boiska wracają piłkarze A-klasy


Przed nami drugi marcowy weekend z piłkarskimi rozgrywkami w regionie. Sprawdzamy co będzie się działo na piłkarskich boiskach w regionie. Na murawy wracają piłkarze A-klasy. 

IV liga
Do Wiekowa, oddalonego o ponad 200 km od Chojny, wybierają się piłkarze Odry z nadzieją pierwszych punktów w tej rundzie. W sobotnie popołudnie spotykają się dwie ekipy, które walczą o utrzymanie.

Wojewódzka Okręgówka
W sobotę do stolicy województwa jedzie Morzycko Moryń. Podopieczni Piotra Janickiego zagrają ze Stalą. Będzie to mecz dwóch drużyn z górnej części tabeli, różnica punktowa między tymi zespołami jest praktycznie niezauważalna. Początek meczu o godz. 11:00. W ten sam dzień lider Energetyk Gryfino o godz. 14:00 zagra u siebie ze Stalą Lipiany. 

Regionalna Okręgówka
Orzeł Trzcińsko Zdrój jedzie w sobotę do Gardna na mecz z Grotem (godz. 16:00, Błękit Pniewo u siebie podejmie Klon Krzęcin (godz. 11:00). Dzień później Zieloni Zielin u siebie podejmują Czarnych Lubanowo (godz. 14:00) a Mieszko Mieszkowice zagra w Sądowie z Białymi (godz. 15:30).

A-klasa
W walce o awans w grupie 4. liczy się teoretycznie pięć zespołów - Ogniwo Babinek, KP Przecław, Czcibor Cedynia, Pro Team Żarczyn i Goplana Żabów. W dole tabeli o utrzymanie walczą Zryw Kołbaskowo, Rurzyca Nawodna, KLUKS Krzywin, Iskra Banie i Unia Swochowo.
Mecze w sobotę: Chrobry Lisie Pole - Zryw Kołbaskowo, Łabędź GryfHurt Widuchowa - Unia Swochowo, Goplana Żabów - Rurzyca Nawodna, KLUKS Krzywin - Pro-Team Żarczyn, KP Przecław - Ogniwo Babinek. 
Mecze w niedzielę: Czarni Czarnówko - Czcibor Cedynia, Iskra Banie - Witniczanka Witnica. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.