Reklama [góra]

Do awansu zabrakło niewiele, Victoria pozostaje w V lidzeW sobotę 19  marca w Stargardzie zespół  UKS-T Victoria Chojna brał udział w finałowym turnieju z udziałem czterech drużyn wyłonionych w meczach play-off o mistrzostwo V ligi. Turniej stanowił jednocześnie przepustkę  w awansie  do IV ligi dla dwóch najlepszych drużyn.

W turnieju oprócz Victorii wystąpiły drużyny :IV ATS Stargard , STS Dębno ,II LUKS Gryfice.
W pierwszym meczu drużyna Victorii spotkała się z drużyną II LUKS Gryfice doznając porażki 3:6.
W drugim sobotnim meczu Victoria spotkała się z gospodarzami turnieju  IV ATS Stargard przegrywając niestety 3:6. Na zakończenie turnieju Victoria stoczyła pojedynek z STS Dębno doznając trzeciej porażki  tym razem w stosunku 1:6.

Skład  Victorii w finałowym turnieju oraz zdobyte pkt. przez poszczególnych zawodników :
Bałachowski Robert - 5,5 pkt., Olejnik Michał - 0,5 pkt., Kłonowski  Karol - 0,5pkt., Patryk Zając - 0,5pkt. oraz Marchewka Filip.

Ostateczna kolejność turnieju :
1 m-ce STS Dębno awans do IV ligi
2.m-ce IV ATS Stargard awans do IV ligi
3.m-ce II LUKS Gryfice
4.m-ce UKS-T Victoria Chojna.

Pomimo  zajęcia IV m-ca  występ młodej drużyny w turnieju finałowym należy uznać  za sukces, jest to drugi sezon Victorii w V lidze. Pozostał niedosyt z zajętego IV miejsca. Na pewno doświadczenie jakie zdobyła drużyna w obecnym sezonie pozwoli na podjęcie ponownie tym razem skutecznej walki o awans do IV ligi. Przed zawodnikami Victorii w obecnym sezonie jeszcze występy indywidualne i drużynowe w WTK oraz  mistrzostwa województwa w kat. Żak, Młodzik, Kadet, Junior.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.