Reklama [góra]

Jedna osoba zginęła w pożarze


Tragiczny pożar w Trzcińsku Zdroju. Minionej nocy spłonęła altana na ogródkach działkowych, po ugaszeniu pożaru odnaleziono ofiarę śmiertelną. 

Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 marca kilka minut po północy. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze altany na ogródkach działkowych przy Alei Wolności w Trzcińsku Zdroju. Obiekt teoretycznie miał być opuszczony i nieużytkowany przez blisko 15 lat 

W momencie przybycia na miejsce zdarzenia cała altanka objęta była ogniem. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz utworzeniu linii zasilającej z uwagi na brak dojazdu bezpośrednio do altany, wąska droga porośnięta krzakami, teren nieużytkowany. Następnie podano jeden prąd wody w natarciu na palącą się altankę. Altana drewniana o ścianach otynkowanych na zewnątrz, dach kryty dachówką, wymiary obiektu 4x3x3 m. 

Po ugaszeniu pożaru przeszukano pogorzelisko, odnaleziono zwęglone zwłoki, prawdopodobnie mężczyzny. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja i prokurator. 

W działaniach udział brały trzy radiowozy policyjne, prokurator, dwa zastępy OSP Trzcińsko Zdrój, zastęp KP PSP Gryfino.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.