Reklama [góra]

Kobieta kobietom - koncert Grażyny Łobaszewskiej z zespołem AJAGORE w CK w Chojnie


8 marca w Centrum kultury w Chojnie odbył się koncert Grażyny Łobaszewskiej wraz zespołem AJAGORE.

Przed koncertem wystąpiła Paulinka Cholewa - utytułowana młodziutka wokalistka z Centrum Kultury w Chojnie. Jej piosenki wprowadziły słuchaczy w muzyczny projekt Grażyny Łobaszewskiej pt.: "KOBIETA KOBIETOM".

W repertuarze gwiazdy znalazły się największe hity takie jak: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” etc. Zabrzmiały także nowe piosenki z ostatniej płyty „Przepływamy”.

Nie zabrakło również sztandarów Czesława Niemena, które znalazły się na płycie „Dziwny jest…”.poświęconej pamięci Mistrza: „Jednego serca”, „Płonąca stodoła”, „Dziwny jest ten świat” etc.

Publiczność uczestniczyła w niezwykłym muzycznym maratonie nagradzając artystów brawami
i owacją "na stojąco". Wszystko hity prezentowano w arcyciekawych aranżacjach energetycznego zespołu AJAGORE w składzie:
Grażyna Łobaszewska – śpiew
Sławomir Kornas – bas, śpiew
Maciej Kortas – gitary
Michał Szczeblewski – perkusja

Pyszne ciasto, kawa i herbata serwowana przez wychowawców Świetlicy Środowiskowej w Mętnie cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Dziękuję burmistrzowi Józefowi Piątkowi, Paulinie Cholewa, Genowefie Wasylów, Joannie Szpilskiej, pracownikom CK za pomoc w organizacji koncertu oraz publiczności za liczne przybycie i ciepłe przyjęcie artystów.


Źródło, fot.: Centrum Kultury w Chojnie

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.