Reklama [góra]

Kolejna kolizja, tym razem w okolicach Dębogóry, policja podsumowuje okres świąteczny


Dzięki wzmożonym działaniom policji i zwiększonej liczbie patroli na drogach tegoroczne święta przebiegły spokojnie. Na drogach naszego województwa doszło do 4 wypadków. Policjanci nie odnotowali większych utrudnień, a liczba zarejestrowanych zdarzeń była znacznie mniejsza w porównaniu do do analogicznego okresu z lat ubiegłych - informuje asp.szt. Anna Gembala z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

W całej Polsce doszło jednak do kilku poważnych wypadków drogowych. Pracowite święta miały również służby ratownicze w naszym regionie. 

W niedzielę informowaliśmy o poważnym wypadku na drodze S3, gdzie zderzyły się dwa auta. W poniedziałek w jednej z miejscowości gminy Trzcińsko Zdrój spłonęło auto, do kolejnego poważnego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 31. Niedaleko Lisiego Pola zderzyły się dwa samochody osobowe

Do kolejnego zdarzenia doszło we wtorek 29 marca przed godz. 7:00, również na drodze krajowej nr 31 w kierunku Gryfina. Niedaleko Dębogóry doszło do kolejnej kolizji z udziałem trzech samochodów. 

- W ciągu trzech dni świątecznego weekendu na drogach województwa zachodniopomorskiego doszło do 4 wypadków, w których 5 osób zostało rannych, nikt nie zginął. Policjanci wyeliminowali z ruchu ponad 20 nietrzeźwych kierujących  - dodaje Anna Gembala.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.