Reklama [góra]

Co słychać w gminie Chojna? Obejrzyj wideo z konferencji prasowej władz miasta [foto] [video]


W czwartek, 17 marca, odbyła się konferencja prasowa poświęcona aktualnym sprawom samorządu Gminy Chojna.

Dziennikarze zostali zaproszeni do Gminnego Centrum Organizacji Samorządowych znajdującym się na ulicy Bolesława Prusa w Chojnie. Konferencja była na żywo transmitowana na naszym portalu.Z powodu niedyspozycji zdrowotnej burmistrza Adama Fedorowicza, konferencję poprowadził Wojciech Długoborski.

Na konferencji, skarbnik gminy Agnieszka Górska przedstawiła zgromadzonym informacje o realizacji programu postępowania naprawczego.

Naczelnik Jan Będzak przedstawił w jakim stopniu wykonane są zadania w wydziale gospodarki komunalnej i mieszkaniowej Urzędu Miejskiego w Chojnie.

Szczegółowe informacje dotyczące stypendiów socjalnych zostały przedstawione przez dyrektora ASiISu w Chojnie, Wacława Gołąba. 

Pani dyrektor Centrum Kultury w Chojnie Barbara Andrzejczyk przedstawiła z kolei sprawozdanie z pracy Amatorskiego Ruchu Artystycznego oraz zaplanowane przeglądy na sezon 2015/2016.

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnie, Pani Agnieszka Horwat-Makowska przedstawiła wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wdrażania w naszej gminie programu "Rodzina 500+".

Informację dotyczącą pracy Wydziału Nieruchomości, Rolnictwa i Działalności Gospodarczej przedstawiła naczelnik instytucji, Małgorzata Juzyszyn.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące działania Wydziału Planowania Przestrzennego, Inwestycji, Remontów i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Chojnie przedstawiła w swoim raporcie Pani Anna Witek. Mówiła ona o dostawach wody oraz odprowadzania ścieków przez mieszkańców gminy.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.