Reklama [góra]

Nowe koło wędkarskie w Chojnie


W piątek 26 lutego o godz. 18:30 w budynku Rady Miasta Chojna przy ulicy Jagiellońskiej 2 w Chojnie odbyło się walne zebranie założycielskie powołujące do życia Koło Wędkarskie PZW ODRA Chojna.

Uczestnicy zebrania wypełnili salę w liczbie 60 członków założycieli uprawnionych do głosowania. Udział w zebraniu wzięli również przedstawiciele Polskiego Związku Wędkarskiego Okręg w Szczecinie, Prezes Grzegorz Rogalewicz i przedstawiciel Okręgu Wiesław Parchimowicz. Zebranie otworzył Prezes Okręgu Szczecin G. Rogalewicz, który poinformował Walne Zebranie o uchwale Okręgu zezwalającej na utworzenie drugiego Koła wędkarskiego w Chojnie. W dalszej kolejności Prezes przedstawił walory i możliwości ziemi Chojeńskiej i Powiatu Gryfińskiego pod kątem rozwoju i propagowania wędkarstwa na tych terenach, następnie oddał głos inicjatorom prosząc o wybór Przewodniczącego Zebrania, który zgodnie ze  Statutem PZW przedstawił zgromadzeniu porządek obrad.


W dalszej części zebrania zgodnie z porządkiem obrad Walne Zebranie Założycielskie przystąpiło do wyboru Władz Koła. Zarówno kandydatury na Prezesa jak i Członków Zarządu Koła Walne Zebranie przyjęło jednogłośnie.


Prezesem Koła Wędkarskiego PZW ODRA Chojna został Paweł Bucyk. Członkami Zarządu Koła zostali Mariusz Strzelczyk, Andrzej Stelmach, Kamil Skiba, Marcin Pisanko, Jacek Stelmach, Bartłomiej Kotliński.

Nowo wybrany Prezes Koła Odra Chojna przedstawił zgromadzonym obszerny Plan Pracy i Budżet Koła, w którym jednym z wiodących tematów była praca z dziećmi i młodzieżą. Na zakończenie Prezes Okręgu G. Rogalewicz pogratulował nowo wybranym Władzom Koła PZW Odra Chojna życząc tym samym sukcesów i pracy na rzecz Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie. Zebranie zamknął nowo wybrany Prezes Koła Paweł Bucyk, który podziękował dla Prezesa Grzegorza Rogalewicza za pomoc i zaangażowanie w tworzeniu nowego koła. Podziękowania kierował również do uczestników zebrania za tak  liczne przybycie i wyraził nadzieję, że Koło Odra Chojna będzie z sukcesami pisać swoją historię.

Wszelkich formalności związanych z przynależnością do koła PZW ODRA CHOJNA możesz dokonać w naszych punktach:

SIEDZIBIE KOŁA ODRA CHOJNA - FOTO STUDIO AD Andrzej Stelmach ul. Jagiełły 28 w Chojnie od poniedziałku do piątku w godz:9-18 w sobotę w godz: 9-14.

Sklep Wędkarski "SANDACZ" w Chojnie przy sklepie NETTO od poniedziałku do piątku w godz: 9-18 w sobotę w godz: 9-14.

W każdym z tych miejsc masz możliwość:
* zdania egzaminu na kartę wędkarską, którą otrzymasz w ciągu 24h od momentu uzyskania zaświadczenia;
* możliwość opłacenia składek PZW wraz z opłatami zezwalającymi na wędkowanie na wodach PZW;

Ponadto istnieje dodatkowa możliwość wykupienia składek i zezwoleń na wędkowanie po godzinie 18:00 u Skarbnika Koła po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 608 673 780

WSZELKICH INFORMACJI UDZIELAMY RÓWNIEŻ POD NR. TELEFONÓW:
512 320 812 - PREZES KOŁA
608 673 780 - SKARBNIK KOŁA

Dane adresowe Koła:
Koło nr. 84 PZW ODRA Chojna
ul. Władysława Jagiełły 28
74-500 Chojna

tel. 512 320 812
Strona Koła: www.pzwodra.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.