Reklama [góra]

Ogrom tragedii w Osinowie Dolnym widziany z kamery drona [video]


Nasz reporter odwiedził z miejsce wczorajszej tragedii w Osinowie Dolnym. Zobacz zdjęcia i nagrania zniszczonego targowiska widziane z kamery drona.


Przypominamy, że wczoraj ok. godz. 12.30 doszło do wybuchu stoiska z fajerwerkami na targowisku Canpol w Osinowie Dolnym. W wyniku eksplozji znajdujących się na nim materiałów pirotechnicznych, doszło do zapalenia się sąsiednich stoisk. Siła wybuchu była tak ogromna, że uszkodzeniu uległy sąsiednie budynki. Spaleniu uległo około trzydziestu pawilonów oraz sześć samochodów osobowych. Trzy kolejne, zaparkowane niedaleko miejsca wybuchu, zostały uszkodzone. Osiem osób zostało rannych, wśród nich byli trzej obywatele Niemiec. Interweniowało czternaście zastępów straży pożarnej.

Wspomniana eksplozja nie była jednak końcem tragedii, które dotknęły handlarzy pracujących na targowisku w Osinowie Dolnym. Tego samego dnia, przed północą, doszło do kolejnego pożaru, tym razem jednak z drugiej strony targowiska, od strony parkingu. Ogień strawił pięć kolejnych stoisk, szybka interwencja straży pożarnej powstrzymała jednak kolejne zniszczenia.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.