Reklama [góra]

Podejrzany o potrącenie kobiety w Gryfinie usłyszał wczoraj zarzuty


Grzegorz M., który jest podejrzany o potrącenie w Gryfinie na ul. Łużyckiej 61 letniej kobiety, usłyszał w czwartek zarzuty. Prokuratura wystąpiła także do sądu o aresztowanie go na 3 miesiące. Sąd Rejonowy w Gryfinie przychylił się do wniosku Prokuratury i aresztował 35-latka na 3 miesiące.

Do zdarzenia doszło w dniu 22 marca 2016 r około godz. 10.30 na ulicy Łużyckiej w rejonie sklepu Lidl. Kierujący samochodem osobowym marki Jaguar, 35 letni Grzegorz M., potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 61 letnia Zofię A. Kobieta w wyniku wypadku doznała licznych obrażeń ciała, m.in złamania miednicy, złamania podudzia prawego czy urazu głowy. Po przebadaniu kierującego na zawartość alkoholu policjanci stwierdzili u niego 2,28 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Gryfinie na wniosek Komendanta Powiatowego Policji i Prokuratury Rejonowej aresztował na 3 miesiące 35 letniego mieszkańca gminy Widuchowa. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwym grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie, fot.: archiwum

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.