Wielka Sobota na boiskach w regionie [foto]

Piłkarze nie mieli świątecznej przerwy. W sobotę kibice oglądali zmagania na boiskach IV ligi oraz wojewódzkiej i regionalnej okręgówki.

W meczu o mistrzostwo IV ligi Odra podejmowała na własnym stadionie zespół Astry Ustronie morskie. Świąteczna atmosfera udzieliła się piłkarzom obu klubów. Pierwsza połowa senna z dużą ilością błędów po obu stronach. Gościom udaje się zdobyć bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego i to oni schodzą z przewagą na przerwę. Druga część spotkania to bardzo widoczne przebudzenie naszego zespołu. Mecz nabiera szybszego tempa i udaje się to zmienić na bramkę strzeloną przez Ogonowskiego. Pomimo wielu okazji nie udaje się już zmienić wyniku na zwycięstwo i mecz kończy się remisem.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

W meczach wojewódzkiej okręgówki kolejne zwycięstwo odniósł zespół Energetyka Gryfina, który w Pełczycach pokonał Kłosa 0-2. Morzycko Moryń przegrało na własnym boisku ze Spartą Węgorzyno 1-2.

W spotkaniach regionalnej okręgówki Mieszko Mieszowice pokonał Grota Gardno 3-1, Orzeł Trzcińsko Zdrój wygrał z Sępem Brzesko 5-1, Zieloni Zielin w Krzęcinie zremisowali z Klonem 1-1 a Czarni Lubanowo pokonali Gavię Choszczno 2-0.