Wystartowała piłkarska wiosna - raport z boisk [foto]

Wraz z powrotem piłkarzy na boiska, my powracamy z weekendową serią "Raport z boisk", czyli podsumowaniem piłkarskich emocji w regionie.

W meczu o mistrzostwo IV ligi, inauguracja przy Wojska Polskiego 16 nie poszła po myśli kibiców skromie zgromadzonych na trybunach. Odra po ciekawym meczu ostatecznie przegrywa 1-2, jedyną bramkę dla biało - zielonych strzelił Eryk Madera. Pierwsza połowa to walka i dużo emocji oraz sporo sytuacji bramkowych. Dwie skutecznie akcje przeprowadził Hutnik który do przerwy wygrywał 2-0.
Drugie 45 minut należały do gospodarzy, sygnał do działania dał 16-letni Eryk Madera który ładnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza gości. Do końca spotykania kibice zobaczyli narcie na bramkę drużny ze Szczecina, jednak bez rezultatów .

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

W meczu o mistrzostwo wojewódzkiej okręgówki Morzycko Moryń pokonało na wyjeździe Piasta Karsko 2-3. Bramki dla Morzycka zdobyli Pochorecki, Fryszka i Dima.

Rundę wiosenną rozpoczęły również drużyny regionalnej okręgówki. Czarni Lubanowo przegrali u siebie z Błękitem Pniewo 0-2 (G. Malik, M. Łągiewczyk). Mieszko Mieszkowice w Pyrzycach zremisował z Sokołem 1-1, Orzeł Trzcińsko Zdrój przegrał u siebie z Białymi Sądów 1-3 a Odrzanka Nest Paliwa Radziszewo pokonała Zielonych Zielin 5-1.