Reklama [góra]

Złoto i srebro Wojciecha Strelczuka na zawodach w Toruniu


Chojeński lekkoatleta - weteran zaliczył udany start na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu. Nasz mistrz wrócił z dwoma medalami. 

XXV Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów Lekkoatletyki w Toruniu odbyły się 12 marca. Był to pierwszy start naszego lekkoatlety w tym roku.

Wojciech Strelczuk zdobył złoto w pchnięciu kulą, jego wynik to 14,61 m i w tej konkurencji zdeklasował rywali. Drugi był Kazimierz Jankowski z Torunia z wynikiem 13,05 m.

Kolejny medal, srebrny, dał wynik 15,35 m w rzucie ciężarkiem.W tej konkurencji najlepszy był Marek Kamionka spod Warszawy, który rzucił ciężarkiem na odległość 16,51 metrów.

Pan Wojciech pod koniec kwietnia planuje start w Mistrzostwa Polski w rzutach nietypowych.

- Dziękuje Panu Burmistrzowi gminy Trzcinsko Zdrój Zbigniewowi Kitlasowi za nieodpłatne udostępnienie hali sportowej, są tam świetne warunki do uprawiania sportu. Dziękuje również magistrowi fizjoterapii Panu Danielowi Tołłoczko z D&E-Med, który dosłownie postawił mnie na nogi tuż przed zawodami. Medale dedykuje swoim dzieciom, Wiesi i Mariuszowi, którzy obchodzą w tym miesiącu urodziny - dodaje Pan Wojciech.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.