Liga się skończyła, a oni grają dalej

W dniu 10 kwietnia w Stepnicy zawodnicy klubu UKS-T Victoria brali udział w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Zachodnioporskiego w tenisie stołowym.

Turniej stanowił jednocześnie przepustkę do Drużynowych Mistrzostw Polski do których awans uzyskali Mistrzowie Województwa w poszczególnych kategorii wiekowych .

W kategorii Młodzików Victoria zajęła V miejsce. Skład drużyny: Rajczak Kuba (uczeń VI klasy), Junosz Piotr, Gałuszka Jan (uczniowie IV klasy).

W kategorii Kadetów Victoria zajęła IV miejsce. Skład drużyny: Marchewka Filip, Gil Kacper.

W kategorii Juniorów drużyna Victorii reprezentowana przez Bałachowskiego Roberta, Kłonowskiego Karola oraz Olenika Michała również jak ich młodsi koledzy zajęli IV miejsce.

Tydzień wcześniej, w niedzielę 3 kwietnia na rozgrywanym IIIWTK Żaków w Sianowie bardzo dobrze zaprezentowali się Janek Gałuszka oraz Piotrek Junosz zajmując odpowiednio miejsca VIII i IX miejsce.

Przed zawodnikami Victorii kolejne zawody. W następną niedzielę (17 kwietnia) w Sianowie odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Województwa w kategorii Kadetów oraz Juniorów, natomiast 23 kwietnia w Międzyzdrojach rozgrywane będą IMW w kat. Młodzików.