Reklama [góra]

Marcin Przybyła wygrywa pierwsze zawody koła wędkarskiego Odra Chojna


W niedzielę 3 kwietnia na Ciepłym Kanale Dolna Odra odbyła się I tura zawodów o Mistrzostwo Klubu Odra Chojna. Zawodnicy spotkali się nad kanałem o godz: 7:00 a czterogodzinne zmagania rozpoczęli punkt 9:00. 

Rybą dominującą był krąp i leszczyk sporadycznie płotka. O godzinie 13:00 zawody dobiegły końca a zawodnicy na wagę wnosili dwucyfrowe wyniki. Najlepszy tego dnia okazał się Marcin Przybyła z wynikiem 21.100 kg łowiąc całe zawody tradycyjnym batem. Drugie miejsce zajął Marek Wysokiński z wynikiem 17.870 również łowiąc batem. Trzecia lokata przypadła dla łowiącego na przemian batem i tyczką Mariusza Strzelczyka 16.450 kg. Na zakończenie tradycyjnie zawodnicy udali się na grillowany poczęstunek. 

Mistrzostwa Klubu, który funkcjonuje przy powstałym niedawno Kole wędkarskim Odra Chojna były pierwszymi z wielu imprez wędkarskich, jakie zostały zaplanowane na najbliższy rok wędkarski. 

W najbliższą niedzielę wędkarze spławikowi udadzą się do Szczecina na zawody spławikowe o puchar Okręgowego Kapitanatu Sportowego w Szczecinie, które odbędą się na Kanale Odyniec. Gminę Chojna będzie reprezentować 5 zawodników Koła nr 84 Odra Chojna. A już w maju swoje zmagania rozpoczną wędkarze spinningowi, dla których miejscem rywalizacji będzie jezioro Kiełbicze

Koło wędkarskie PZW ODRA CHOJNA zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w zawodach i wstąpienia w szeregi Koła wędkarskiego.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.