Mecz pełen emocji w Gryfinie. Raport z boisk [trzy fotorelacje]

Za nami kolejny weekend z piłkarskimi emocjami. W grze są już wszystkie ligi. Zapraszamy do lektury cotygodniowego raportu. Do oglądania są również trzy fotorelację.

W IV lidze ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze Odry Chojna, którzy na własnym stadionie pokonali Rasel Dygowo 2-1. Na boisku przeważali gospodarze, przed przerwą prowadzenie dla Odry dał Pożyczka. W drugiej połowie pięknym strzałem ze sporej odległości popisał się Skóra  Zespół z Dygowo starał się zmienić obraz gry jednak było ich stać tylko na bramkę kontaktową. Chojnianie wydostali się z przedostatniego miejsca.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

W meczu na szczycie wojewódzkiej okręgówki Energetyk Gryfino zremisował z Morzyckiem Moryń 3-3. Po 20. minutach gry piłkarze z Morynia przegrywali już 3-0. Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola zdobywa Jacek Chrzanowski. W drugiej części gry Morzycko nie wykorzystuje rzutu karnego. W 74. minucie na 3-2 gola strzela Fryszka, który pokonuje bramkarza strzałem z 25 metrów. W 91. minucie wynik ustala z rzutu wolnego Dębicki, jest 3-3.

W regionalnej okręgówce Zieloni Zielin rozgromili Remora Recz 7-1, Mieszko Mieszkowice w Brzesku przegrali z Sępem 1-0, Mechanik Warnice okazał się lepszy od Orła Trzcińsko Zdrój, mecz zakończył się wynikiem 4-3, Czarni Lubanowo pokonali w Dolicach Unię 3-5.

A-klasa: Rurzyca Nawodna - Łabędź Gryf Hurt Widuchowa 2-2, KP Przecław - Chrobry Lisie Pole 4-0, Witniczanka Witnica - Goplana Żabów 3-0, Ogniwo Babinek - KLUKS Krzywin 2-0, Pro Team Żarczyn - Iskra Banie 0-2, Unia Swochowo - Czarni Czarnówko 4-0, Czcibor Cedynia - Zryw Kołbaskowo 0-0.

Zobacz zdjęcia: Rurzyca Nawodna - Łabędź Gryf Hurt Widuchowa

B-klasa: Błękitni Białęgi - Sokół Różańsko 1-6, Odra Czelin - Tywa Swobnica 3-3, Gryf Nowelin - Zryw Góralice 5-1. Olimpia Troszyn - Sekwoja Brwice 0-4.

Na inaugurację rundy wiosennej juniorzy Odry pokonali Spartę Gryfice 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jakub Surowiecki oraz Kacper Gaj.