Reklama [góra]

Siatkarze zagrają charytatywnie, do wylicytowanie medal Mistrzostw Świata i koszulka z autografami siatkarek Chemika


W najbliższą sobotę 9 kwietnia o godz. 9.00 rozpocznie się charytatywny turniej piłki siatkowej amatorów. Podczas tego turnieju zbierane miały być fundusze na dalsze leczenie Piotrusia Wróbla, lecz na jego prośbę pieniądze przekazane będą na leczenie innego dziecka z tym samym schorzeniem.

Każda z drużyn biorących udział w turnieju zobowiązała się do wpłacenia „wpisowego” w wysokości 200 zł. Dodatkowymi atrakcjami, które mają przyczynić się do pozyskania jak największych funduszy będą aukcje prowadzone bezpośrednio na hali sportowej ZS w Widuchowej, gdzie turniej będzie rozgrywany, jak i również w internecie. Organizatorzy turnieju tj. Sekcja Piłki Siatkowej KS Łabędź – Gryfhurt Widuchowa nawiązała współpracę z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Siatkowej w Szczecinie, dzięki której Pan Janusz Kamiński – prezes ZZPS przekazał organizatorom turnieju koszulkę meczową zespołu Azoty Chemik Police podpisaną przez zawodniczki „Chemika” oraz oryginalny złoty medal mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn, które odbyły się w 2014 r. w Polsce. Oba te przedmioty będzie można zobaczyć w trakcie turnieju i kupić poprzez aukcje internetową.

W trakcie trwania turnieju przeprowadzona zostanie również licytacja drugiej koszulki meczowej „Chemika”, a także innych gadżetów związanych z drużyną, przekazanych organizatorom bezpośrednio przez zawodniczki „chemika”. Będzie można również posilić się kawałkiem wybornego ciasta, które będzie można kupić w trakcie trwania turnieju. Wszystkie pieniądze zebrane w trakcie zawodów, jak i uzyskane z prowadzonych aukcji przekazane zostaną na konto PKO Bank Polski SA 90 1020 1042 0000 8902 0324 4142

DAROWIZNA DLA TYMONA” FUNDACJA RYCERZE I KSIĘŻNICZKI UL. ZAGÓJSKA 2/4 /85, 04-101 Warszawa.

Organizatorzy turnieju bardzo dziękują dyrekcji ZS w Widuchowej za udostępnienie hali sportowej, Zachodniopomorskiemu Związkowi Piłki Siatkowej w Szczecinie oraz siatkarkom drużyny Azoty Chemik Police za tak mocne wsparcie naszej akcji, jak i wszystkim innym osobom, które wsparły i pomogły w jej realizacji. W turnieju obok drużyny z Widuchowej udział wezmą drużyny z Nawodnej i Chojny.


Link do aukcji Złotego Medalu
Link do koszulki Chemika Police

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.