Reklama [góra]

TYLKO U NAS: Dni miast - sprawdzamy kto wystąpi na imprezach w regionie [video]


Zbliża się sezon letni, a wraz z nim plenerowe imprezy znane jako "święta miasta". Sprawdzamy kto będzie koncertował podczas imprez w miejscowościach naszego regionu. 

Impreza w Gryfinie będzie, podobnie jak w ubiegłym roku, skromna, wszystko z powodu złej sytuacji finansowej. Scena zostanie umieszczona na nabrzeżu. Gwiazdą imprezy będzie zespół Golden Life, który wystąpi 2 maja.W weekend 26 i 27 maja odbędą się Dni Trzcińska Zdroju. Gwiazdą imprezy będzie Czadoman znany z hitu "Ruda Tańczy jak szalona".Budżet tegorocznego festynu w Chojnie wynosi 4 tysiące złotych. W związku z tym nie odbędą się tradycyjne Dni Chojny, ale Gminny Dzień Dziecka. Organizatorzy szykują atrakcje dla najmłodszych. Na scenie zobaczymy lokalnych artystów, gwiazdą imprezy będzie disco polowy zespół Blue Box. Więcej o imprezie piszemy tu.

Od 17 do 19 czerwca trwać będzie Festyn na Ziemi Bańskiej - Festiwal Filmu Amatorskiego pn. "Filmy do Bani". Gwiazdą imprezy będzie Marcin Siegieńczuk.W weekend 24 i 25 czerwca odbędzie się Jarmark Widuchowski, na scenie zaprezentuje się Mario Bischina ("Macarena", "Leila") oraz zespół Weekend ("Ona Tańczy Dla Mnie"). Więcej o imprezie piszemy tu.

W ten sam weekend, 24 i 25 czerwca odbędą się Dni Cedyni. Wśród gwiazd jest kabareciarz Jerzy Kryszak, Damian Syjon Fam i szczeciński raper Sobota.


W lipcu w Mieszkowicach gwiazdą imprezy będzie zespół After Party znany z takich disco polowych hitów jak "Bujaj się", "Tylko ona jedyna", "Nie daj życiu się", "Bananowa Agnieszka". Z kolei 4 września na gminnych dożynkach wystąpi zespół Boys.W Moryniu podczas Jarmarku Moryńskiego wystąpi Natalia Szroeder, kabaret Czesuaf oraz dwa zespoły disco polo - Faster i Extra Mocni. Impreza odbędzie się 23 lipca.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.