Chojnianie zdominowali podium na zawodach tenisa stołowego w Dolicach

Zawodnicy Victorii okazali się bezkonkurencyjni na zawodach tenisa stołowego w Dolicach. Trójka młodych chojnian zajęła trzy pierwsze miejsca.

W minioną sobotę  21 maja zawodnicy Klubu UKS-T Victoria brali udział w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Dolice. W kategorii chłopców w przedziale wiekowym 7-12 lat pierwsze trzy czołowe lokaty zajęli zawodnicy Victorii.

Pierwszy był Kuba Rajczak przed Janem Gałuszką i Piotrem Junoszem. W turnieju wystąpił również Oskar Zawadzki, który zajął ostatecznie VI m-ce.

W najbliższą sobotę 28 maja Piotrek oraz Janek wystąpią w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Żaków w Międzyzdrojach. Obecnie Janek oraz Piotrek w rankingu Żaków po trzech WTK zajmują 5 i 6 miejsce.