Nasi zawodnicy z medalami Mistrzostw Województwa

Zawodnicy UKS-T Victoria brali udział w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Żaków w tenisie stołowym, które rozgrywane były w Międzyzdrojach. Victorię w mistrzostwach reprezentowali Jan Gałuszka oraz Piotr Junosz.

Piotrek oraz Janek ,którzy po III WTK zajmowali kolejno 5 i 6 miejsce w rankingu, walczyli również o dwa dodatkowe miejsca do Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków ,które w dniach 4-5 czerwca zostaną rozegrane w Międzyzdrojach.

W pierwszej części mistrzostw rozgrywany był turniej deblowy. Para deblowa Piotr Junosz i Jan Gałuszka wywalczyła trzecie miejsce w turnieju. Są to pierwsze medale rangi mistrzowskiej zdobyte przez klub UKS-T Victoria.

W drugiej części rozgrywany był turniej indywidualny, w którym Janek oraz Piotrek zajęli miejsca 7-8. W turnieju dodatkowym do udziału w Mistrzostwach Polski Żaków nasi zawodnicy zajęli miejsca 5-6.