Reklama [góra]

/center>

Szkolenie nauczycieli w europejskiej stolicy - Brukseli


Współczesna szkoła wymaga od nauczycieli ciągłej nauki. Niezależnie od stażu pracy doskonalą oni swoje umiejętności i uzupełniają wiedzę, dzięki Unii Europejskiej często poza granicami kraju biorąc udział w konferencjach i szkoleniach.   

Uczestnikiem warsztatów w Brukseli była Agnieszka Bekierska nauczyciel języka angielskiego i technologii komputerowych w Szkole Podstawowej im. Wspólnej Europy w Nawodnej. Międzynarodowe szkolenie, w którym brała udział odbyło się w dniach 21-22 maja w European Schoolnet w Brukseli.

Agnieszka Bekierska podnosiła kwalifikacje już po raz drugi na zagranicznym szkoleniu, wcześniej w 2013 uczestniczyła w kursie „ICT in Collaborative, Project –Based Teaching and Learning” na Malcie. 


W Brukseli reprezentowała Polskę wraz z 4 innymi nauczycielami wybranymi przez Narodowe Biuro e-twinning. Doceniono jej zaangażowanie w prowadzeniu projektów partnerskich z europejskimi szkołami(projekty e-twinning). W szkoleniu brało udział 18 nauczycieli z 8 krajów. Szkolenie odbyło się w European Schoolnet organizacji non-profit finansowanej przez 30 europejskich Ministerstw Edukacji.

Kurs „Game-Based Learning” jest częścią projektu Future Classroom Lab w Europen Schoolnet mającego na celu rozwijanie europejskiej edukacji poprzez wprowadzanie innowacji edukacyjnych w nauczaniu i uczeniu związanych z zastosowaniem technologii informacyjno-komunikacyjnej (TIK).

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.