Reklama [góra]

/center>

Trzciński producent z pierwszym singlem zapowiadającym nowy projekt [video]


"Moje życie" to pierwszy singiel promujący nadchodzący "Vixa Mixtape", szczecińskiego wokalisty Kiera oraz trzcińskiego producenta PMBTZ Mickiewicza, który ujrzy światło dzienne nakładem wytwórni Stoprocent.

"Vixa Mixtape" to dużej mierze inspiracja starymi, znanymi wszystkim hitami muzycznymi, zinterpretowanymi przez artystów w sposób świeży i nowoczesny o zabarwieniu imprezowym. Nie zabraknie mocnego uderzenia, żywych instrumentów i ciekawych gości.KIERU - właściwie Maciej Kiersznicki urodzony w Szczecinie 21 Grudnia 1983 roku.
Wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, producent i założyciel Rapido Studio. Na swoim koncie ma nagrane płyty z “Road Trips Over”, “Anti Dread”, “Włochaty”, “The Analogs”.
Grał trasy koncertowe na terenie większości krajów europejskich.
Mogliście go zobaczyć w 4Fun Tv, Viva Polska, oraz usłyszeć w polskich rozgłośniach radiowych. Nagrywał z : Sobota, Tede, Wini, VNM, Rena, Tomb, Bonson, Matheo, Borixon, A.D.H.D., RDi, Sage, Hemp Gru , Popek, Tomb, Smalec Gaga.
W maju 2015 ukazał się jego pierwszy solowy album "Komercja czy Underground".
W listopadzie 2015 ukazał się mixtape o tytule Swag Punk. "Swagpunk" to kompozycja 12 utworów, które powstały pod wpływem uniesienia. Kieru postanowił zaprosić do projektu kilku raperów i rzucić im wyzwanie, aby rapowali do punkrocka. Dograli się między innymi Mops (Smagalaz), Tomb (SB Maffija, Stoprocent), Wini (Stoprocent), Rena(Stoprocent), Wu (Stoprocent).
"Swagpunk" to połączenie chamstwa i kultury w brudnym, spontanicznym projekcie. Mimo, iż jest to mixtape, to wszystkie kompozycje są autorstwa Kiera.
Obecnie Kieru pracuje nad dwoma projektami równolegle. Jeden to mixtape, który powstaje przy współpracy z producentem PMBTZ Mickiewicz, a drugi to jego kolejna solową płyta której premiera przewidziana jest na drugą połowę 2016.

PMBTZ Mickiewicz (wcześniej PeeM Beatz) - właściwie Paweł Mickiewicz urodzony w Szczecinie 13 listopada 1994 roku. Wywodzi się z małego miasteczka w woj. zachodniopomorskim, Trzcińska Zdroju.
Producent muzyczny, pasjonat muzyki, audiofil. Jego przygoda z kompozycją muzyczną rozpoczęła się w roku 2008, w roku 2013 (jeszcze jako PeeM Beatz) wydał nielegal EP “Fuzja” z Daniem (Gryfino). Obecnie PMBTZ Mickiewicz pracuje nad mixtapem, który powstaje przy współpracy z Kierem (Stoprocent) oraz zajmuje się kilkoma drobniejszymi, niszowymi projektami.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.