Reklama [góra]

/center>

Od czerwca Komenda Powiatowa Policji w nowym budynku?


Na czerwiec planowana jest przeprowadzka gryfińskich policjantów do nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji. Cała inwestycja zbliża się już ku końcowi.


Na wysokości zadania stanął główny wykonawca, szczecińska firma BWG Ebit, która w niespełna półtora roku wybudowała siedzibę gryfińskich policjantów na miarę XXI wieku. W budynku komendy główny wykonawca firma BWG Ebit wykonuje jeszcze prace kosmetyczne aby oddać obiekt do użytkowania na początku przyszłego miesiąca. Całe wyposażenie nowej siedziby / meble, sprzęt komputerowy, sprzęt logistyczny/, będzie nowo zakupionym wyposażeniem.


- Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie ma nadzieje, że policjanci przeprowadzą się do nowej siedziby w miesiącu czerwcu i że do tego czasu zostanie wyremontowana droga dojazdowa do komendy od ulicy Łużyckiej. Oficjalne otwarcie nowej siedziby gryfińskich policjantów zaplanowane jest w miesiącu lipcu lub sierpniu, które połączone będzie z wojewódzkimi obchodami Święta Policji - informuje asp. sztab. Bogumił Prostak. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.