Reklama [góra]

Weeken może przynieść rozstrzygnięcia w ligach


W kalendarzu już prawie czerwiec do końca sezonu zostało ok trzech tygodni a więc zbliżający się ostatni piłkarski weekend staje się  arcyważną kolejką dla drużyn w regionie  które walczą o utrzymanie czy o mistrzostwo .

IV liga:
Do Chociwla wybiera się Odra Chojna, która jako zespół zajmujący miejsce spadkowe musi patrzeć i oczekiwać na wyniki swoich rywali. Pierwszy gwizdek o godz. 15:00.

Wojewódzka Okręgówka: Tutaj jest już wszystko jasne, mistrzostwo zawitało do Gryfina. O drugie miejsce premiowanie awansem walczy jeszcze Morzycko Moryń. Energia jedzie do Stargardu by tam spotykać się z rezerwami Błękitnych, Morzycko również na wyjedzie zagra z Zorzą Dobrzany.

Regionalna Okręgówka: Walka o mistrza trwa, podobnie jak w dolnych rejonach tabeli. O awans walczą między innymi piłkarze Odrzanki Nest Paliwa Radziszewo oraz Błękitu Pniewo. W dole tabeli toczy się bój o ligę, zagrożony jest między innymi zespół Mieszka Mieszkowice.

Dobra informacja dla fanów Orła Trzcińsko Zdrój napłynęła we wtorek z Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. Decyzją związku Orzeł dostanie 3 pkt za mecz w Reczu. W Remorze zagrał nieuprawniony zawodnik. Dzięki dodatkowym punktom zespół poprawi swoją sytuację w tabeli.

A klasa: W Babinku obecny lider, w 23 serii gier, na własnym terenie zmierzy z  Rurzycą Nawodna. Na obecną chwilę wśród spadkowiczów jest drużyna LUKS Krzywin, która w ten weekend zmierzy się z Czciborem Cedynia.

B klasa: Gryf Nowelin w ostatnim meczu sezonu zagra z Sekwoją Brwice. Korona Klępicz w Różańsku zagra z Sokołem, Błekitni Białęgi z Tywą Swobnica a Zryw Góralice z Odrą Czelin.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.