Reklama [góra]

Wymarzone wczasy nie muszą być drogie. Gdzie spędzają wakacje mieszkańcy naszego regionu?


Wyspy Kanaryjskie, Włochy, Grecja lub Bułgaria - to wakacyjne kierunki, które najczęściej wybierają mieszkańcy naszego regionu. Wymarzona wycieczka wcale nie musi być droga, o tym gdzie warto wybrać się na wypoczynek rozmawialiśmy z Beatą Kulewicz, właścicielką Biura Podróży In Merito Travel z Chojny. 

Zagraniczne wycieczki są czasami znacznie tańsze niż np. pobyt nad polskim morzem. Mieszkańcy Chojny i okolic coraz częściej wybierają również bardziej egzotyczne kierunki, takie jak np. Dominikana, Meksyk a nawet Chiny.


Jak wybrać się w wymarzoną podróż? 

Przede wszystkim musimy sami wybrać, czy chcemy zwiedzać czy wypoczywać, można również te dwie rzeczy połączyć. Włochy kuszą ciekawymi zabytkami i piaszczystymi plażami. Na wakacyjną podróż śmiało można zabrać dzieci, w większości ofert, maluchy mają darmowy pobyt w hotelach, a dopłata obejmuje jedynie koszt dojazdu, tutaj również mamy do wyboru samolot lub autokar.

- Współpracujemy z ponad 30 największymi touroperatorami, dzięki temu posiadamy bardzo zróżnicowaną ofertę. Wszystkie wycieczki są ubezpieczone, dzięki temu klienci nie muszą się o nic obawiać - tłumaczy nam Beata Kulewicz.

Biuro Podróży In Merito Travel funkcjonuje w Chojnie od ponad 2 lat. Oferta jest skierowana nie tylko do lokalnych klientów ale korzystają z niej ludzie z całej Polski. Sami możemy wybrać z jakiego lotniska bądź miejsca chcemy wyruszyć w naszą wymarzoną podróż.

Wczasy nie muszą być drogie

- Piaszczyste plaże z błękitną wodą, komfortowe hotele i pobyt z wyżywieniem, w naszej ofercie jest to już standard - mówi nam Krzysztof Budynkiewicz - współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, nasi klienci zawsze wracają zadowoleni. 

Warto skorzystać z ofert "Last Minut". Przykładowo 8 dniowa wycieczka do Włoch z pełnym wyżywieniem i pobytem w czterogwiazdkowym hotelu zlokalizowanym bezpośrednio przy plaży to koszt 1611 zł. W tej opcji dodatkowo jest polski animator, który prowadzi zajęcia i zabawy dla dzieci.


Bezpieczne i niezapomniane wakacje 

W tym roku rezygnuje się z wycieczek do Turcji lub Tunezji.

- W atrakcyjnych cenach możemy spędzić wczasy w Gran Canaria na wyspach Kanaryjskich w bułgarskich Złotych Piaskach, portugalskiej Lizbonie albo odwiedzić Sycylię, Rzym lub Wenecję, to kierunku, które obecnie najczęściej wybierają mieszkańcy naszego regionu - wymienia Pani Beata.
Biuro Podróży In Merito Travel znajduje się na ulicy Jagiellońskiej 10, niedaleko Urzędu Miejskiego w Chojnie. Jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00, lecz można umówić się wcześniej na dowolną godzinę po zamknięciu. Tel. 516 166 312.

Aktualną ofertę biura można znaleźć na stronie internetowej www.inmerito-travel.pl lub na facebooku www.facebook.com/biuroinmeritotravel/

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.